Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy merült fel a gondolataikb...

Hogy merült fel a gondolataikban azoknak az embereknek akik százszor beadatták maguknak a koronavírus elleni oltást,hogy akik oltatlanok,korlátozva legyen a szabadságuk és emberi jogaikat csorbítsák?

Figyelt kérdés
Nem attól lesz valaki felvilágosodott,hogy valamilyen nála hatalmasabbnak behódol és követni kezdi. Hivatalos statisztika alapján,amely az EU és az USA-ban történt elhalálozásokat veszi alapul a járvány előtt és az oltások után,kiderül hogy sokkal magasabb a halálozások száma a 21 és 31 évesek között. Nem érdekel ki milyen tudományos szakiratot olvasott az egészről,nem tudhatunk mindent. Mellesleg egy magyar tudós is nagy szerepet játszik a történetben. Világosan érezhető rajta,hogy nem tiszta a lelkiismerete.

jan. 6. 06:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%

Senki nem adatta be magának százszor.


És más nevében nem tudok nyilatkozni, de hódoltam be semmilyen hatalmasabbnak, hanem a publikált tudományos cikkeket olvastam a témában.


A halálozások esetében meg az időbeli egymásutániság nem jelent egyből okozati összefüggést: meg kellene vizsgálni a halál okát, voltak-e oltva az elhunytak stb. Az, hogy téged ez nem érdekel, irreleváns.

jan. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Senki sem tudta önmagának százszor beadatni a koronavírus elleni oltást. Önigazolást szerettél volna, túlzásokba estél.

Te a saját igazadat hangoztatod és már az első szavaknál bukik az elmélet. Rögtön közlöd hogy "nem érdekel ki milyen hivatalos szakiratot olvasott", ugyanakkor járvány előtti meg utáni "hivatalos statisztikákra" hivatkozol.

jan. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
47%

Az emberek könnyen befolyásolhatóak. Annak idején a zsidókra fogták hogy betegségeket terjesztenek es piszkosak es ezért vihették őket kivégezni.

Ez ma is előfordulhat siman, sőt fordul is naponta. Emberek egymas ellen fordítása, a legtutibb hatalomátvevési praktika, nem is veszik észre mi történik mert egymast marják, háttérhatalom pedig nyugodtan végzi a dolgát senki eszre sem veszi hogy a szabadsághoz való jogait, vagy emberi jogait sértik.

Ez az emberi tudatlanság kihasználása

jan. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Miért könnyebb elhinni a baromságokat, mint a valóságot?
jan. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%
Mert a média azt mondta nekik, hogy ez a véleményük.
jan. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

"akik százszor beadatták maguknak"


Első alapvető érvelési hibád. Sokszorosára nagyítasz fel egy dolgot, ami ebben a formában nem igaz, majd erre hivatkozol.


"Hivatalos statisztika alapján"

"Nem érdekel ki milyen tudományos szakiratot olvasott"


Kettes számú érvelési hiba nálad. Ha találsz olyan adatokat, amit a te vélt igazadat támasztják alá, akkor az releváns. A többi tudományos írás ami ellent mond neked már nem érdekel. Alapvető ellentmondásban vagy saját magaddal.


"nem tudhatunk mindent"

Akkor miről szeretnél beszélgetni?


Engedjük inkább el a témát

jan. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igaz,kiegészítem,nem érdekel ki milyen tudományos szakiratot olvasott a vakcina hatásáról az emberek egészségével kapcsolatában. Szóval a kémiai összetételéről a védőoltásnak nem vagyok érdekelt. Mivel szerintem itt nincs senki,akinek köze lett volna hozzá,amikor kifejlesztették. így értettem. Az általam említett statisztika sem hibátlan,nem vagyok elkötelezett mellette.


3. Volt idő,amikor a zsidók nem házasodhattak,vagy megkülönböztető jelvényeket kellett viselniük. Az ilyen háttérhatalomak és összeesküvés-elméleteken nem szoktam gondolkodni,mivel a valóságban,az az életemben nem éreztetik hatását. Az embereket pedig könnyedén egymás ellen lehetne fordítani. Nem sokat tanultam szociológiát,csak pár évet és volt erről szó.

jan. 6. 09:17
 8/14 A kérdező kommentje:
3. Nem kell itt háttérhatalmakról beszélni. Mert ha rossz helyre pisálsz nem a háttérhatalom fog pofázni,hanem a zsaruk. Na azok ott vannak mindenhol.
jan. 6. 09:20
 9/14 anonim válasza:

Szerintem ez a téma meghaladja a gyakori szintjét es mindenáron nem kell hozzászólni

Szerintem is ejthető a kérdés

jan. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%

#7: szóval többszörösen ellenőrzött forrásokat kétségbe vonsz, de ki mered jelenteni Karikó Katalinról (akiről feltételezem, hogy személyesen sosem találkoztál), hogy "világosan érezhető rajta,hogy nem tiszta a lelkiismerete."


Ezek alapján nem tudom, mit lehetne írni, mire alapozva.

jan. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!