Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egyre nagyobb veszélyt jelent...

Egyre nagyobb veszélyt jelent a koronavírus ismételten ránk. Felvetted már idén az utolsó hónapokban az újabb adag védőoltást, vagy jövőre tervezed?

Figyelt kérdés

Németországban már a zárt események és főleg a tömegek kerülésére, maszkviselésre és ismételt oltásra szólított fel az egészségügyi miniszter, olyan a koronavírus-helyzet.


[link]



dec. 30. 09:35
A kérdező szavazást indított:
Fontos számomra a saját és embertársaim egészsége, még idén ősszel/télen kértem a védőoltást
Jövőre tervezem a védőoltást felvenni
2 szavazat
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Van 3 oltásom, mivel anno kötelező volt, nem tervezek többet felvenni.
dec. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Az, hogy nem veszel fel többet a te döntésed! Hetekig táppénzen lenni is a te döntésed, mert ez lesz a következménye, ha elkapod a koronavírust.


Sajnos Magyarországon hülyének és erre büszkének lenni egyszerre már kezd hagyománnyá válni.

dec. 30. 10:13
 3/34 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is három oltásom van, és ennyinél is maradunk, nem kell újabb.

Ez a mostani koronavírus már sokkal kevésbé veszélyes mint a korábbi törzsek, gyakorlatilag egy egyszerű influenzával szelídült. Ha el is kapod, két-három nap alatt különösebb probléma nélkül túl lehet lenni rajta. Teljesen indokolatlan bármiféle hisztéria ezzel kapcsolatban, és teljesen indokolatlan magad szurkáltatni is miatta.

dec. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
84%
Egyetlen oltást sem kértem, ezután sem fogok.
dec. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
75%

Van egy oltásom, azóta fájnak néha az ízületeim, előtte ilyen gondom nem volt. Kösz, több méreg nem kell.


Amikor Covid-os voltam még csak lázam sem volt, tünet nélkül megúsztam, a teszt lett csak pozitív. Az angol varián hisztije idején volt, 21-ben.


Ezért kértem utána egy oltást, de bár ne tettem volna. Kend a hajadra az oltásodat.


35/N

dec. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
3 oltásom van, nem tervezek többet felvenni. Úgy gondolom kérdező, hogy nem tiszted lehülyézni bárkit is a döntései miatt, aki nem akar, nem oltakozik, kész. Vagy attól félsz,hogy megint lezárások lesznek és nem tudsz majd jönni-menni? Mert benne van a pakliban, igen. De a mostani hullám már kevésbé veszélyes, de ha te szeretnéd magad beoltani, hajrá. Hozzáteszem, én mindhárom oltásom után (!!!) napokig voltam betegszabadságon, annyira sok mellékhatásuk volt, de amikor elkaptam a covidot, 3 napig folyt az orrom meg kapart csak a torkom.
dec. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
61%
Mindenki, aki beoltatta magát a környezetemben, azóta is szenvedi a mellékhatásait, van, aki meddő lett, pedig előtte semmi baja nem volt, két hölgynek emlődaganata is lett, egészen véletlenül pont azon az oldalon, ahova az oltást kapták. Nem szívesen gyártok összeesküvés elméleteket, mindenki rábízom, mit gondol. De azért ez nem mindegy szerintem. Nekem is 3 oltásom van, ennek ellenére az oltások után is elkaptam a covidot többször, hol súlyosabb volt, hol olyan,mint egy nátha. Nem tervezem felvenni a negyediket.
dec. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell több oltás. Észre se veszik már sokan, ha Covidosak.

Én is voltam már, csak a teszt miatt tudtam, nem volt tünetem.

dec. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Németországban élek. Teljesen felesleges riogatni. Az egészségügyi miniszter egy idióta varangy, aki milliárdokat kapott a gyógyszercégektől, hogy rákényszerítse az embereket az oltásra. De itt is csak az vette fel, aki tényleg nem tudta elkerülni. Gondolom, kaptunk egy kis sóoldatot, vagy valami hasonlót, mert a koronavírus ellen lófaxt nem csinál.

December elején teszteltem pozitívat. Az a szabály, hogy jól vagy, ugyanúgy mehetsz dolgozni. Ha akarsz, vehetsz maszkot, de nem kötelező. Egyedül az orvos kérte a maszkot, senki más. Én is csak azért mentem táppénzre, mert karácsony előtt pont jól jött egy hét szabi.

A boltok, karácsonyi vásárok, rendezvények, színházak, éttermek tömve vannak. Senkin nincs maszk.

Az oviban, suliban nincs több beteg gyerek, mint egy átlagos decemberben.

dec. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

"Németországban élek. Teljesen felesleges riogatni. Az egészségügyi miniszter egy idióta varangy, aki milliárdokat kapott a gyógyszercégektől, hogy rákényszerítse az embereket az oltásra."

Nem élsz te Németországban, inkább egy oltásellenes összeesküvés-elmélet terjesztőnek tűnsz. Ha abban hiszel, hogy Dr. Lenkei vitaminjainak tucatszámra fogyasztása megvéd a koronavírustól, akkor csináld azt, amit régebben ő felajánlott (de nem volt bátorsága megtenni): feküdj bele egy kád koronavírusba!

dec. 30. 10:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!