Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez a woke és gender őrület...

Ez a woke és gender őrület nem tudna elkülönülni a klasszikus,hagyományos liberális értéktől?

Figyelt kérdés
Csak mert nagyon sok liberálisnak is már sok,és nem akar egy kalap alá tartozni ezekkel a(z) New wavesekkel. Én itthon hazai polgárként,szavazóként sem voltam soha libsi rajongó,főleg a Szadesz miatt,de szerintem,sőt tudom,hogy a honi klasszikus értelembe vett liberális politikusok (pl:Fodor.G)sem szeretik az említett új "érzelmet". És jogosan igaza is van!
jan. 26. 17:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
A liberálisok soha sem a woke és a gender miatt támogatták a kisebbségeket, hanem a kisebbségi létük miatt támogatták a woke, gender, stb. csoportokat, mégha a jobboldal szereti is ezt fordítva magyarázni.
jan. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem teljes mértékben elkülönül.

Liberális gondolkodásúnak tartom magam, ez a woke megis hányinger. Minden hasonló gondolkodású ismerősöm ugyan ezt vallja. Egyszerűen a politika propaganda mutogatja, ő szereti össze mosni. Ezáltal az emberek szélsőségben kezdenek gondolkodni, így látni és mégjobban megutálják. Ennyi a cél.

jan. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%

Na a káder megint kiírta a mai napra esedékes lmbtq kérdést.

Mennyit fizetnek érte, hogy felszínen tartsd a dolgot ?

jan. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
Azért jó lenne egy tudatos, határozott fellépésű elkülönülés, ahol megrajzolják a határokat, hogy mi az, ami már sok. Főleg nyugaton, ahol nem csak mutatóban van a woke, mint nálunk.
jan. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%

Valójában a woke az nemhogy elkülönül, hanem egyenesen ellentéte a klasszikus liberalizmusnak. A klasszikus liberalizmusnak a legfontosabb a szólásszabadság, véleményszabadság, a szabad sajtó stb., ehhez képest a woke meg kb. mindent betiltana,ami nem tetszik neki cancel culture és társai kifejezetten hasonlóan működnek a struktúrájukban ,mint a szélsőjobbos populisták, csak épp a másik oldalról. A woke meg a nacionalizmus lehet,hogy ideológiájában teljesen mást képvisel,de gyakorlatban a működése ugyanolyan mechanizmusokat tartalmaz.

A klasszikus liberalizmus az, amely ezekkel szemben a normalitást képviseli, pont ezért mindkét szélsőségnek az a célja, hogy a klasszikus liberalizmust összemossa a másik szélsőséggel, mintha csak két szélsőség közül lehetne választani.

jan. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%

Mia retek eza woke, meg a gender?



Esküszöm fogalmam sincs.

Biztos nagy gond eza két dolog ha azt se tudjuk mik ezek?


Engem a valós dolgok jobban zavarnak

Pl: korrupció, orbáni infláció, resziemelés, szegénység, tré egészségügy. kleptokrata kormányzás.


Ezek valós gondok, ezek jobban zavarnak mint a fidezs szavazók által se ismert "woke" meg "gender" kifejezések.


Kérdező, saját szavaiddal le tudod írni mi az a "woke örület"???


Kérlek írd le

köszi

jan. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem, összenő, ami összetartozik!
jan. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

6-os..

Írd be a keresőbe, hogy woke..

jan. 26. 19:08
 9/13 anonim ***** válasza:
54%

#8 Ahha, tehát fogalmad sincs mik ezek.


Sejtettem.

Bemondta a Bayer Zsóti mega többi kb 1000 szer hogy woke te meg azt se tudod mi az de gyűlölsz mindenkit akit a fidesz kijelől


0.0 önnálló gondolkodás

jan. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

“ te meg azt se tudod mi az de gyűlölsz mindenkit akit a fidesz kijelől”

Az úgy megvan, hogy ő pont a Fidesszel szembe gyűlöl mindent? Ő pont utalja amit a Fidesz okozott, nem amire mutogat.

jan. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!