Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez a woke és gender őrület...

Ez a woke és gender őrület nem tudna elkülönülni a klasszikus,hagyományos liberális értéktől?

Figyelt kérdés
Csak mert nagyon sok liberálisnak is már sok,és nem akar egy kalap alá tartozni ezekkel a(z) New wavesekkel. Én itthon hazai polgárként,szavazóként sem voltam soha libsi rajongó,főleg a Szadesz miatt,de szerintem,sőt tudom,hogy a honi klasszikus értelembe vett liberális politikusok (pl:Fodor.G)sem szeretik az említett új "érzelmet". És jogosan igaza is van!
jan. 26. 17:26
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Most pötyögjek neked itt reggelig? Hidd el, hogy reggelig tudnék neked mesélni minden ideológiáról. Egy két szóban, de még mondatokban is kevés lenne a random meghatározás.
jan. 26. 19:19
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Rendben, nem kell tovább bizonygatnod, hogy lövésed nincs a témáról.
jan. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#12

Hármas voltam, jól lepontoztak,

pedig az van, amit írtam.

jan. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!