Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha kilépek az utcára és...

Ha kilépek az utcára és közben veszek levegőt valamint használom a járdát vagy az utat (gyalog) akkor miféle adót kell fizetni mert már csak ezekért nem kell vagy már igen?

Figyelt kérdés

2013. jún. 25. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak most, csak neked akciósan 5Ft/levegővétel, 5Ft/lépés. De csak mert annyira akarod.
2013. jún. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha elolvassa egy illetékes és bevezetik, akkor téged fogunk okolni :)
2013. jún. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak azért írtam ezt a marhaságot mert láttam tegnap, hogy a Balcsin fizetni kell még a barátoknak is ha ott alszanak a havernál.
2013. jún. 26. 17:56
 4/7 anonim ***** válasza:
És a járdán mentek az üdülőig, szuszognak is. Mondom hogy Te leszel az oka. XD
2013. jún. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még szép hogy fizetni kell. Akkor minden második vendég épp a haver lenne,ez már régi trükk az adó csalásra. Olyasmi,mikor napszámosokkal dolgoztatnak a földeken,építkezésen és azt állítják,hogy rokon,sógor,koma.
2013. jún. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
attól függ hogy a parlament tagja vagy-e vagy sem. ha a tagja vagy, akkor nem kell fizetned, ha pedig kissebbség vagy akkor 1000.ft/lépés és most csak 995.ft/ levegővétel! én ezért lettem anarchista.
2013. júl. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha kilépsz az utcára, azaz mozogsz,szuszogsz = élsz, KELL Adót fizetned érte. Az Adó neve, egészség biztosítás !

Ne aggódj ha nincs munkahelyed,azaz bevételed,fizetésed,stb. akkor is ! Tudod,kilépsz,szuszogsz = élsz, Fizess !

A Balatonon még a haver után is fizetni kell ha ott alszik!?

Hát persze, még a menyasszonyodért is fizetni kell ha és amíg feleségül nem veszed. Hát persze, mért mit képzeltél majd ingyen szuszogsz ebben az országban?

Mindenért fizetsz, még akkor is ha nem tudsz róla, mert még nem veted észre. Fizetsz, fizetsz,fizetsz, tetszik nem tetszik akkor is fizetsz.

2013. szept. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!