Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Eltörtem egy hajléktalannak...

Eltörtem egy hajléktalannak az orrát. Lehet következménye?

Figyelt kérdés
Úgy volt hogy odajött pénzt kérni, én nem viseltem ezt el olyat bevágtam az orrába hogy elesett utána 2x bele rúgtam a hasába. Lehet következménye ha kiderül?

febr. 18. 12:48
1 2
 11/14 Fsms ***** válasza:
81%
Ha indult nyomozás és megtalálnak, akkor lesz jogi következménye.
febr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 árokpart ***** válasza:
75%
10-es De bizony lesz könnyű testi sértés miatt és garázdaság miatt is.
febr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
75%

Az ilyeneket szokták megkéselni, mint amilyen te is vagy, és ez miatt hiszik az emberek azt, hogy Budapest nem biztonságos.


Mi van akkor, ha anyázik? Gondolom részeg volt vagy drogok hatása alatt állt + egy csövesről beszélünk, konkrétan romokban a csávó élete. Ha megüt, akkor nyílván verd szájba amilyen erősen csak tudod, de így mi értelme? Mi van ha lett volna nála kés, utánad megy és ha nem is öl meg, de az egész kezed teli lesz életed végéig egy csomó heggel? Kajak megéri ez neked? Mikor csak el is sétálhatt volna?

febr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
60%
Veled kellenne kampanyolni az abortusz mellett
febr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!