Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Elkaptak bolti lopás miatt,...

Elkaptak bolti lopás miatt, minden beismertem. Mikor kapom a levelet a bírságról? Mennyire számíthatok?

Figyelt kérdés

Felvettem egy ruhát, amin volt csipogó, de azt leszedtem, majd kisétáltam. 49 ezer ft volt. Elkaptak, rabosítottak, majd volt fotózkodás, ujjlenyomat, vallomás, minden.

Azt mondták, majd kapok ugyfelkapun egy vegzest.

Mi lehet ebben es mire szamithatok?

Ha penzbirsag, akkor mennyi lesz?

Erkolcsimben benne lesz? Idaig semmit nem kovettem el soha.


márc. 2. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha nincsen előéleted, 1 év hat hónap felfüggesztve 1 évre. Letelte után eseménymentesen a kövi ítélet letöltöttnek tekinti a büntetést, de marad a nyilvántartási jegyzésed.
márc. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%
Bírságot ne nagyon várj, ez már letöltendő lesz.
márc. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Viccesek vagytok…
márc. 2. 15:11
 4/8 anonim ***** válasza:
A jegyző kiszab valami pénzbírságot, amit közmunkával megválthatsz.
márc. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Remélem, legalább a klassz új ruhában fotóztak le, és kértél te is egy példányt a családi albumba, meg te is szelfiztél párat ott, és feltetted profilképnek.
márc. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
jézusom! akkor mit kap aki többször összesen kb 450000 ft értékben lopott!! 10 évet?! fura ez a világ!! börtön jár állatokért lopasert(pedig van olyan aki kenyszerszeruseg miatt lop vagy meg élvezed céljából) de az hogy ütik verik a gyereket hetente rendőr megy a házhoz mert a szülők verik egymást a gyerekek éheznek(mert anyuka nem ér rá enni adni nemi) az ilyenek meg élnek mint hal a vízben
ápr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyilván a ruha értékétől is függ, hogy mit kapsz. De a kérdésed az, hogy mikor idéz be a bíróság. Ezt honnan a rákból tudjuk? Sietsz valahova?
ápr. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
pitiáner lopási ügyekben lesz semmiféle bíróság, kapsz majd egy határozatot, valami pénzbírsággal, az viszlát. Persze ha te voltál a lujizvittonos 20 milás rabló, akkor más a téma.
ápr. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!