Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » ˘mit szóltok az új családi...

Olahmargo kérdése:

˘mit szóltok az új családi pótlékhoz? Húsz év fölött megvonták, habefejezte a sulit ha nem . A kiadás ugyanúgy megmarad bérlet stb ez nagyon nem korrekt szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi nem is kaptunk eleve érettségi óta, pedig a mai napig tanulok. Xar egy világ, ennyi.
2010. okt. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Ez most végre egy pozitívum. Régebben nem is volt családi és sok embert már az ötödik elemi után kivettek az iskolából, mert menni kellett szántani. Természetesen ezt sem tartom jó dologna, de azért álljon már meg a menet! Mit akar egy húszéves? Mért én tartsam el?
2010. okt. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Mit akar egy húszéves? Mért én tartsam el?"

Lehet, hogy tanul és nem tud mellette dolgozni. És a szülei nem gazdagok.

2010. okt. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akinek gőze sincs aról milyen nevelni egyedül három gyereket olyan helyen aholóriási a munkanélküliség bár ha arról van szó a gyerekeimért elmegyek a fóldet is túrni ha kell az ugyan már ne legyen nagy okos én örülnék ha nem kellene rászorulni a csalira
2010. okt. 28. 16:01
 5/8 anonim ***** válasza:

ezt:


˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘


Komolyan, ez most mire jó? Ez nem iwiw, h így akkor az első helyre kerül a kérdésed....khmmm...LOL

2010. okt. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Semmit. Ha a családnak annyira kell az a pénz, mármint ha annyira hiányzik, majd pályáznak szoctámra, ha jogosult rá a diák, akkor úgyis megkapja, annak az összege még magasabb is, mint a családi.

Amúgy meg egyetem mellett nem nagy művészet megkeresni a csp. összegét. Azért jó lenne már tudomásul venni, hogy egy 18 évet betöltött lényegében egy felnőtt ember. Az, hogy tanul, az ő magánügye.

Mondom ezt úgy, hogy én is tanulok. Sőt, úgy járok egyetemre, hogy gyerekem is van. De a csp. összegét röhögve megkeresem suli és gyerek mellett korrepetálásból. Bizony, ez egy ilyen világ, a pénzért dolgozni kell.

2010. okt. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

szerintem nem igazán korrekt dolog volt, hiszen én is pont nyár elején töltöttem be a 20-at így már én sem kapok szeptembertől csp-t, pedig jó lenne, mivel már nem élek otthon. Persze lehet azt mondani, hogy menjen el a 18-20 éves dolgozni, csak mindezzel az a baj, hogy nálunk a suliba jelenleg délután van az okj-s képzés (mivel délelőtt nincs elég hely a számunkra) és hiába vagy minden diákszövnél bejelentkezve, egyrészt csak azokat hívják akik protekciósak másrészt meg délelőtt nincs jóformán semmi meló. marad a hétvége, amikor meg már legnagyobbrészt a fősulisoknak adják ki a melókat a diákszövetkezetek...

Sajnos ez van, hozzá kell szokni... Csak az a baj, hogy nehéz hozzászokni a havi 14 ezer forint minuszhoz.... De ez már jobb nem lesz, csak rosszabb...

2010. nov. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, érdekes amit írsz, mert én meg pont azt tapasztalom, hogy a diákszövetkezetek főleg délelőttre tudnak munkát adni. Ami elég bosszantó, mert nekem meg minden órám délelőtt van. Persze nem tudom, melyik városban laksz, de nálunk ez a tendencia.
2010. nov. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!