Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit fogok kapni szerintetek?

Mit fogok kapni szerintetek?

Figyelt kérdés

2 hónappal ezelőtt, egy meggondolatlan cselekedetből lett egy kis problémám.

Kicseréltem egy áru címkéjét egy olcsóbb címkére. Elfogott a biztonsági őr, feljelentettek(az üzlet), de kifizzettem a differencia értéket még akkor ott a boltban. Tehát igazából ez csalásként van feltűntetve.

A rendőrségen nagyon jófejek voltak velem, mondták, h ez most egyszer megtörtént, a hölgy mikor felvette a vallomásom nagyon kedves volt velem.

A héten lesz a bírósági tárgyalásom. szerintetek mit kapok majd?? Ha pénzbűntetést, akkor körübelül mennyit??(7500Ft-ba került az áru)

18/L


2010. nov. 2. 11:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ki fizetted a különbséget a helyszínen,ahogy olvasom be is ismerted egyből. Nem tudom mit szenyáznak. Bíróság ? Hagyjuk már, vigyék a sok bűnöző cig@nyt bíróságra.!
2010. nov. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
szerintem nem kapsz semmit :)
2010. nov. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Igen, mindent rögtön kifizettem, beismertem.

de nagyon rosszul érzem magam emiatt az ügy miatt. Már 2 hónapja itt lebeg a fejem felett. Jó, h már vége lesz és elfelejthetem az egészet. Nah de még is mit kapok ezért szerintetek?

2010. nov. 2. 11:21
 4/15 A kérdező kommentje:

Olyan lehet, h nem kapok semmit:O??

Igazából 2 dologtól félek:

1, erkölcsi bizonyítványban(ha majd kell) szerepelni fog ez az ügy vagy esetleg nem is kapok miatt erkölcsi bizit

2, nagyobb összegű pénzbírság(tízezrekre gondolok itt)

2010. nov. 2. 11:23
 5/15 anonim ***** válasza:

Nagyon különös, hogy tárgyalásod lesz, nem is értem, miért nem csak szabálysértés.

A büntetés olyan 30-70.000 lesz.

2010. nov. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nekem az mondta a nő a rendőrségen, h az augusztusi új törvényrendelet miatt minden apró dolgot visznek már a bíróságra:S

30-70 ezer??? Neeee

Ki tudnám fizetni, de akk rámenne az egész nyári fizetésem.:(

2010. nov. 2. 11:30
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megsérteni, de miért nem akkor gondolkodtál amikor kicserélted azt a címkét?Most már ne sírj.Lopni, másokat átverni nem jópofa dolog.
2010. nov. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Tudom, tudom és teljesen igazad van. De most mit tegyek? Megtörtént, bánt a dolog...
2010. nov. 2. 12:54
 9/15 anonim ***** válasza:

Biztos,hogy butaságot csinált,amiből tanult és megbánta ....

Nem büntetném,hisz a nagy halak úszkálnak és nincs bűntudatuk,kifogástalan az erkölcsibizi....

2010. nov. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha senkit se büntetnének meg mi lenne ebbe az országba?Így is elég gáz az egész.18 évesen nem gyerek!Vállalja a tettei következményét.
2010. nov. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!