Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 23 éves vagyok.15 évesen...

23 éves vagyok.15 évesen vesztettem el a szüzességem egy akkor 22 éves fiútól. Már nem jelenthetem fel?

Figyelt kérdés
Kérlek ne k**vázzatok le. Tudom hogy nagyot hibáztam, és az én bűnöm. Éppen eléggé iszom a levét a mai napig is. De mindig eszembe jut hogy mi van ha nem én vagyok manapság is az egyetlen /volt/ fiatal korú akivel együtt van volt. Érdemes ezzel még foglalkoznom vagy temessem el véglem?
2010. nov. 16. 03:00
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

nem mert 14 év alatt büntetendő a szex és a pajzánkodás.

ergo 14 évesen egy 80 évessel is szexelhettél volna mindennap.

2010. nov. 16. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 doboszoli ***** válasza:
86%

Nem k..vázlak le, de minek mártírkodni, hogy te akarod megvédeni a mai fiatalokat ettől a gaz "csábítótól"?

Ha Neked 15 évesen mondták volna, hogy esetleg korai az ügy ráhallgattál volna? Persze, hogy nem.

A fickó 22 évesen ügyesen kihasználta a hü..e pi..csa "nagylányoskodását", és jól ...te.

Erre mondják, hogy esőő után köpönyeg?

Egyébként milyen indokkal jelentenéd fel?

2010. nov. 16. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

14 éves fejedel kerülni kellet volna a disco kat:)

és a cica nacit:) és most szüz lennél :)

de te akartál a menő lenni igy megjelölt rendesen egy lyukal:)

gratulálok:)

az hogy még felis szeretnéd jelenteni gondolom azért mert elhagyot szégyen teljes dolog remélem tudod:)

és még mivagyunk szarok mi:)pfff ribancok

2010. nov. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Aztán mire jelented fel 8 év távlatából? Odapucsítottál neki, nem? Hát akkor cicamica nem volt erőszak, maximum pattintott egy másik könnyű muffért és sértve érzed magad. Ez viszont nem büntetendő!
2010. nov. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 doboszoli ***** válasza:
50%

Hm. Nagyjából egyező vélemények, csak más köntösben tálalva.

Bár a politikában is így lenne...D)

2010. nov. 17. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
13%
Nem értem h mért vagytok ien szemetek ezzel a lánnyal?! láccik hogy lelketek nincsen, csak a másikat kell kritizálni, de mivan veletek?? ti bennetek nincsen semmi kritizálni valo?! óóhhh biztos nincsen, ti tőkéletes emberek vagyotok mii... XD hagyuk már!
2010. nov. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 doboszoli ***** válasza:
58%

Utolsó hsz!

Te is korán pucsítottál??

Én sem vagyok "hibátlan", de nem teszem közzé, hogy nem áll fel. Magánügyem.

Nem tudom megállni: Helyesírás egyes, tartalom nulla!!

2010. nov. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mivel nem nemi erőszak és akkor nem jelentetted a rendőrségen vagy a gyámügyön :közös akarat.Főlag akkor ha külsőleg érettebnek tünsz és nem közölted vele 15vagy.

És 5 év alatt amúgyis elévül minden követelés!!! Ez ma a jog.

"A joban nincs szükség az igazságra" jegyezd meg!

2010. dec. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hacsak nem fiú vagy, akkor bűncselekmény hiányában, ha fiú vagy, akkor egyrészt elévülés, másrészt a beleegyezési korhatár azóta történt egységesítése miatt utasítanák el a feljelentést.

Ha pénzt adott érte (az büntetendő lenne), azóta az is elévült.

Viszont egy hamis vád, illetve egy rágalmazás befigyelhet. Rád nézve.

2011. okt. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha a "te bűnöd", ahogy írtad, akkor miért akarod feljelenteni? A beleegyezéseddel történt?
2012. ápr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!