Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy tanár bent tarthat minket?

Egy tanár bent tarthat minket?

Figyelt kérdés
Az osztályfőnökünk bent tartott minket, mert az osztályból kb. 2-3 ember zavarta az órát. Az utolsó óránk után azt mondta az egész osztály itt marad. Kötelesek vagyunk bent maradni?
2010. nov. 18. 15:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
41%
valaki már írta előttem de tényleg azért jó a módszer mert amíg a hülyék zavarják az órát mindenki röhög a másikkal elkönyvelik, hogy hú de jófej meg bevállalós stb. de ha már az ő hülyesége miatt megfenyítik az egész osztályt akkor már felébrednek a gyerekek is és már máskor ők fognak rájukszólni, hogy már elég fejezzétek be. Amúgy ha szépen illedelmesen beszélsz a tanárral akkor biztos vagyok benne hogy meg tudod győzni hogy elmenj. De ha ilyen hőzöngő tapló módon akkor elkönyvelheted, hogy nem hogy nem enged el hanem még rád is szál
2010. nov. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
51%
Én nem értek egyet az ilyen büntetésekkel. Eleve az, hogy az egész osztályt bünteti egy rossz dolog. Mindig az én történelemtanáromat hozom példának: mindenki kussban ült az óráján és jegyzetelt, még az általában nagyhangú bunkók is. Egyszerűen a tanár tudott fegyelmet tartani. És ez itt a lényeg.
2010. nov. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
5%

"Az órán semmi rosszat nem csináltam. De az aznapi programomat, amit már egy hónapja elterveztem felborította."


Megérdemled. Remélem egyre több ilyen tanár lesz hazánkban.

2010. nov. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%

"Különben nincs különösebb problémám a tanárral. Csak szeretnék valamit felmutatni, amivel megúszhatom rossz esetben csak én jó esetben az egész osztály:)"


Ha sokat erőlködsz legfeljebb legközelebb majd kapsz még két fülest is a benttartás mellé.

2010. nov. 19. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
5%

"A tanár ezért fegyelmit is kaphat hatalommal való visszaélés miatt!"


Te meg két hatalmas pofont. Hahaha...

2010. nov. 19. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%
ezt kib*szottul besz*ptátok:P
2010. nov. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Nekem is van egy ilyen hasonló problémám! 6 óránk lett volna de el maradt az utolsó a 6. és ami 5. órába volt magyar, és pár gyerek beszélt meg kiabált és mivel tudta, hogy elmarad az ófői bent tartotta az egész osztályt 6. órában és ő ki ment ebédelni mi meg bent maradtunk a terembe! És még le is kellett másolnunk a Toldiból az egész 11. éneket! És ez már nem az első esett volt, hogy ilyen hosszúakat másoltat velünk (volt már annál hosszabb is!!) Akkor is igaz az, hogy ha már kicsöngettek akkor szabadok vagyunk? (a magyar tanárom nem az ofőm!!!!!!) Mit csináljak? Lécci írjatok vissza!
2013. febr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!