Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egyetértesz, hogy a buszmegáll...

Doboszoli kérdése:

Egyetértesz, hogy a buszmegállókban dohányzókat büntetik?

Figyelt kérdés

Mielőtt rávágnád:természetesen, egy gondolat.

Én nem gyújtok rá olyan (pl.zárt) helyen, ahol a füst zavar

másokat. Nem várhatom el, hogy szabadtérben mérgezhessem magam, ahol csak vizuális "kárt" okozok másnak?


2011. jan. 11. 20:20
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
92%
Szabadtérben még rendben lenne, de a buszmegállókban sokszor egy négyzetméterre 4 ember jut, és ott a várakozó tömeg közepén elég nagy pofátlanság rágyújtani.
2011. jan. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
92%
Igen, egyetértek, hogy büntetik.
2011. jan. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
90%
Igen, ha nem lehetne dohányozni, kevesebb lenne az eldobált csikk.
2011. jan. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
89%
Egyetértek, már korábban is kitalálhatták volna.
2011. jan. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
90%
Egyetértek a büntetéssel. A füst csak elméletben száll el, gyakorlatilag kb. 5-6 méteres körben tökéletesen érezhető, egy buszmegálló pedig annyi sincs... Sajnos allergiás vagyok a cigifüstre, ezért nekem nagyon jól jön ez a törvény.
2011. jan. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Én is dohányzom és eddig is mindig arrébb mentem a megállóból, ha rágyújtottam. És igen pofátlannak tartom azt, aki a megálló közepén rágyújt. Két métert igazán arrébb lehet menni.
2011. jan. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
79%
Egyetértek. Annyi más helyen lehet még dohányozni, miért azt a néhány négyzetmétert sajnáljátok tőlünk?
2011. jan. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
88%
Egyetértek. Ez nem vizuális kár, hanem a szél a pofámba fújja a mellettem álló füstjét. Zárt helyen sem másokra tekintettel nem gyújtasz rá, hanem mert szinte mindenhol tiltják.
2011. jan. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
84%
Abszolut egyetértek, igaz, nem bagzok, de míg dohányoztam is, idegesített, ha vki mellettem rágyújtott, én inkább elszívtam addig, amíg oda nem értem az állomásra, minthogy ott pöfékeljek, a csikket meg el se tudjam dobni, mert nincs a környéken kuka.
2011. jan. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
34%

Az egy dolog, hogy a dohányzás egészségtelen, de engem nagyon irritál ez az amerikai módi, hogy most már sehol sem lehet dohányozni.

azt is tervezték, hogy a közterületen ne lehessen, akkor meg végképp hol lehet, mert zárt helyen nyilván nem az érthető, de hogy ne lehessen az utcán dohányozni az szerintem túlzás.

ha lenne kuka akkor nem dobálnának el annyi csikket, mint ahogyan vannak akik eldobnak papírzsebkendőt, kaja csomagoló anyagokat, mégsem tilthatjuk be az orrfújást

2011. jan. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!