Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tegnaptól tilos a dohányzás a...

Tegnaptól tilos a dohányzás a BKV megállóiban, mi erről a véleményed?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 21:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
NA VÉGRE!!!
2011. febr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Egyetértek, de úgy látom egyel több jogszabály ,amit nem fogunk tudni betartatni,mert akinek se pénze se háza azt kivezetik az övezetből, mert mást nem tudnak velük tenni.De lehet,hogy csak én vagyok ennyire pesszimista.
2011. febr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én támogatnám, hogy egész Magyarországon betiltsák a dohányzást, mert elpusztítja a magyar embert és testileg és lelkileg is elkorcsosít minket.


Én tudom, én dohányoztam. Hála Istennek leszoktam és erős jellemű ember lett belőlem. Azt akarom, hogy mindenki erősebbé váljon.

2011. febr. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Egyetértek a tiltással, de sajnos ezt is csak annyira fogják betiltani, mint amennyire a kutyások eltakarítják a kutyagumit.

Kíváncsi vagyok, hogy a külső kerületekben, ahol sokat kell várni a buszra, hányan fogják betartani, ki mer rájuk szólni, és főleg ki fogja megbüntetni őket.

A dohányosok meg azt gondolják, hogy nekik joguk van ott dohányozni, ahol akarnak, csak azt nem tudják, hogy a másik embernek meg a tiszta levegőhöz van joga.

2011. febr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Engem hidegen hagy. Ugyanúgy fogok dohányozni a megállóba, csak próbáljon valaki rám szólni, nem biztos, hogy ép karokkal vagy lábakkal tér haza. Közterületesekkel fenyegetőznek, hogy hivatalos emberek, hogy majd megbüntetnek. Röhögnöm kell ezeken a jaffákon.
2011. febr. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Jajj de nagy úr itt valaki,csak ne hogy bilibe érjen a kezed. Erősnek érzed magad,mert te vagy itt isten? vagy mi a szar?
2011. febr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Nem tudom h ha úgy vagyunk vele h mindek új kukákat kirakni úgyis tönkre teszik akkor minek enni úgyis éhes leszel...

Meg az éttermeknek semmi köze ehez a támához az azért kicsit más az zárt tér az korrket...

Az h a szórakozó hejeken se lehet már ...azt nem fogják betartani (drogokat se lehetne fogyasztani)

Az h annak mi értelme h 2M re nem lehet dohányozni ahogy írták előttem is lesz egy 2M es távolság és azon kívül lessznek a csikkek meg a dohányzó emberek..

Ja és ha nincs kuka akk meg a dohányzókat bünteti meg a közterületes h miért szemetel...(meg persze úgy mindenkit mert ugye a szemetet az ember vagy kidobja vagy eldobja... nem fogja a zsebében vagy a kezében hurcolászni mint egy arany tömböt..)

Meg úgy nem is tudom évi 268 milliárd forintot miből tömnébeaz állam kölcségvetés ha Mo nem dohányoznának.... mert h elméletileg a tüdőrákosak többet elvesznek mint ami a bevétel a tüdőrákosak 80% köthető a dohányzáshoz ...de kérdem én h mire van a TB?

2011. márc. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!