Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hol a megoldás (telekprobléma)...

Hol a megoldás (telekprobléma) vagy csak akkor lesz érdekes, ha megvan a baj?

Figyelt kérdés
nyáron összedőlt a szomszéd vályogháza.a nagy része a mi udvarunkba dőlt,azt visszalapátoltam a telekre,mert a szomszédok angolosan távoztak,elvitték a holmijaikat,hátrahagyták a romokat.azóta a környéken se láttam őket.mivel sajnos így egy egyszerű mozdulattal a törmelékeken át, boldog-boldogtalan léphet a mi telkünkre(utca felől nincs kerítésük) minden este félünk.írtam az önkormányzatnak,de sajnálják,ez nem az ő problémájuk.akkor kié?az enyém??megvárják,míg betörnek hozzánk?és?akkor se tehetek semmit..
2011. febr. 14. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen sajnos ez a ti probémátok. Nálunk is ez van dől össze a házuk mert ami cserép volt az ólakon mind eladták a tetőt meg feltüzelték így a vájog szépen összedőlt végig nekünk kellett megcsinálni a kerítést mára csak a másfél szobályuk van meg de bármikor a leszakadhat a tetőjük ez van
2011. febr. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
és laknak benne?
2011. febr. 14. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!