Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha egy gyereknek betöröm az...

Ha egy gyereknek betöröm az orrát, az súlyos testi sértésnek számit? És milyen büntetésre számithatok mivel már betöltöttem a 18-at?

Figyelt kérdés
és egy könyöktörés esetén milyen büntetés lehet?
2009. febr. 23. 17:59
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Még annyi hogy a kis buzacsira szülei bejöttek a suliba és majd meg akartak ölni hogy hozzányultam az ö kis"jónevelt,aranyos,kedves fiacskájukhoz",ahogy elmondták!Aki(idézem)"soha semmi rosszat nem tett,soha még egy légynek sem ártana,ö jo nevelést kapott"!!!Hm...Legalább tanáltak volna ki egy kicsit másabb szöveget,mert ez már sablonos.Tudjátok,fő a változatosság!És mellém sem állt senki soha,a csajszin kivül,de sokat nem számitott,na mindegy!A srácnak amugy eltört az orra kora reggel és tiszta vér volt a szája...Bocsánat,pofája!!
2009. jún. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Utolag rájöttem hogy a legjobb megoldás az lett volna a srác fejét visszaküldöm egy ajándékcsomagban tértivevényes levéllel a szüleinek.Azzal a felirattal hogy "ha legközelebb gyereket akarnak,neveljék jol és nem ilyen nagypofáju ,cseszegető kis k'csögnek,mert sajna emberére talált"!Vagy valami hasonló!

De ezt csak most felindulásbol mondtam!Egyébként könnyen cseszegetések áldozata(és céltáblája) lehet az ember ha látják rajta hogy szende és egy kicsikét csendesebb,visszahúzodó!

2009. jún. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!