Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Vélemények, van félni valóm?

Vélemények, van félni valóm?

Figyelt kérdés

A kérdésem a következő lenne:

Összebalhéztam itt GYIK-en egy kérdezővel, mert ha valaki nem az ő elképzelésének megfelelően írt azt kiosztotta. Mondtam neki, hogyha nem tud normálisan topicozni húzzon el a p.csába. meg a választ a kérdésére. Erre megkaptam, hogy igazi paraszt vagyok. Aztán kiosztottam hogy igazi apuci kedvence meg hülye liba stb, majd adott egy msn címet. Felvettem msnemre beszélgettünk aztán ma felmegyek felvett a bátyja is. Elkezdett fenyegetőzni olyanokkal hogy ha nem kérek bocsánatot akkor majd a rendőrség meg a bíróság eldönti, hogy nekünk van igazunk. Ilyen ügyet lehet rendőrségre vinni? Komolyan kérdezem, nem vagyok ilyenekben annyira otthon.


2011. ápr. 13. 17:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha fenyegetted valamelyiküket msn-en olyan fenyegetéssel, ami élet vagy testi épség ellen irányul, akkor zaklatást valósítottál meg és a rendőrség eljár ellened. Btk. 176/A §, azt hiszem a 3. bekezdés a fenyegetve elkövetett zaklatás. Ez viszont csak akkor büntetendő, ha ők kifejezetten kérik, illetve ha tényleg volt részedről fenyegetés és ez olyan fenyegetés volt, ami bennük komoly félelmet kelthetett. Sajnos olyan időket élünk, amikor a rendőrség már mindennel foglalkozik csak azzal nem, ami igazán a dolga lenne...
2011. ápr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
zaklatás, hitel rontás, becsületsértés, rágalmazás
2011. ápr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
semmi fenyegetőt nem mondtam, azt írtam hogy huzzon el a p.csába aztán nekemjött azzal hogy igazi paraszt vagyok majd megmondtam neki hogy apuci kislánya vagy meglátszik hogy nem lettél rendesen megnevelve kb ilyesmiket.
2011. ápr. 13. 20:11
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha tényleg feljelentenek téged, akkor ez az ügy bekerül a top v.mennyi legképtelenebb feljelentések ranglistájába.

Ne rezelj!

2011. ápr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hallod, a rendørség még azzal sem foglalkozik, amivel kellene...
2011. ápr. 14. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)!
2011. ápr. 14. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!