Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Júniius 10-én császároznak és...

Júniius 10-én császároznak és eddig ugy voltam vele ha muszáj akkor oké. most is muszáj de rettegek a beavatkozástól, hogy tudnám az agyamat átállítani arra, h nem kell félni? Sokan azt mondják nem is szörnyű. Vélemények?

Figyelt kérdés
2009. máj. 31. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Figyelj! A szülés sokkal rosszabb, mert ott azért van fájdalom, meg neked kell "dolgozni". A császárnál viszont elaltatnak (vagy csak érzéstelenítenek) az a lényeg, hogy nem érzel semmit!!! Talán még jobb is lesz így. Vannak akik direkt ezt kérik, hogy ne táguljanak ki. Ha másra nem, akkor gondolj arra, hogy a szex ugyanolyan jó lesz XD :p

Remélem egy picit megnyugodtál!! Koncentrálj a babára!! Gondolj arra, hogy neki ez a legjobb! :)

2009. máj. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Na én meg a sima szüléstöl rettegek, júni 9-re vagyok irva,de már nagyon kész vagyok,nagyon félek! Mit megadnék, ha megcsászároznának!

Ahogy itt olvasgatok,akinek császár lesz,az simán akar szülni, aki meg vélhetöen simán fog,az császárt akar...

Örülj neki,nem lesz vajúdás,semmi fájdalom és már kint is lesz a baba!

2009. máj. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. az a baj,hogy utána az a 8 órás fekvés meg az a kiszolgáltatottság...na de mind1 sokan túl vannak rajta én is meg tudom csinálni.
2009. máj. 31. 10:09
 4/7 anonim ***** válasza:

mihelyt ott tartasz, még csak gondolni sem fogsz ilyenekre. én pl a beöntéstől tartottam. milyen rossz lesz, meg ilyenek, előtte sosem kaptam. Mikor 2 napig vajúdtam itthon, és bementünk a kórházba, semmi sem érdekelt. adták, csinálták. egyszerűen nem azzal vagy elfoglalva, hogy rettegj, félj, hanem azzal, hogy a fájások minél előbb elmúljanak, hogy közben tudj levegőt venni, stb. mert attól, hogy császároznak, még bizonyos fokig meg fogják indítani a szülésedet, tehát fájásaid lesznek. amúgy a császártól ne félj, tök érdekes érzés az egész. Én végid dumáltam a bent lévőkkel, a dokik vicceket meséltek, és kérdezgettek, hogy ki vagyok mi vagyok:-) aztán kivették, felsírt, nekem lefolytak a könnyeim:-) igazából utána sem lesz időd azzal foglalkozni, hogy kiszolgáltatott vagy! én kaptam egy infúziót, aztán egy óra múlva már hozták a fiamat szoptatni. aztán a látogatok. másnap reggel talpra állítottak, és aztán /én nagyon hamar/ 3 nap múlva már csomagoltam és húztunk haza:-))

Boldog Babavárást!

2009. máj. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem sürgőségi császárom volt éjfélkor az altatásból 6 fel keltem fel teljesen...de iszonyat magas lázam volt (ezért is lett császár,mert baba nem birta bent és leesett a szivhangja)és igy is 8kor ki kellett kelnem az ágyból addigra tudták lejebb vinni...szóval a 8 órás alvásból szinte végigalszod az egészet..és utána ki is kelhetsz ha jobban vagy nekem csak az első felülés volt iszonyat rossz de az tényleg nagyon fájt de aztán simán ment minden ...nem fájt
2009. máj. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia ! Engem is császároztak 2*is! egyszer 10éve,sürgösségi császár volt,epidurálisnak indult,aztán valahogy éreztem mindent és azonnal elaltattak,a felülés az valóban kegyetleül fáj,utána már jobb :)Aztán most 7 hónapja,sürgösségi szintén,megint epidurálist kaptam,de sajnos megint mindent éreztem,de kia akartam bírni,hogy halljam a babám hangját ahogy felsír :)és hallottam :)de ez a második műtét már jobban fájt...de nem akarlak elrettenteni :) Ne félj,ki lehet bírni,a lényeg a végeredmény :)Minden jót,jó babázást
2009. máj. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Andika001 ***** válasza:

ha valakinek alacsony a fájdalomküszöbe,hát nekem az.nem vagyok rá büszke,de ez van.előtte nagyon féltem,hogy jaj,hogy fog majd fájni,de amikor megíndították a szülést burokrepesztéssel,már valahogy elmult a félelmem.hatalmába kerített az érzés,hogy nem sokára megláthatom életem értelmét:) végül hiába a sok fájás,a teljes kitágulás,sajnos túl keskeny a csípőm,így nem fért ki a babám császár lett.amikor betoltak a műtöbe,már nagyon izgatott voltam,5 perc után felsírt a drágám.fáj az utána lévő pár nap szinte minden mozdulata,DE HIDD EL MEGÉRI!!!


kitartást.gyors felépülést

2009. máj. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!