Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A Magyar Bírósági Végrehajtói...

A Magyar Bírósági Végrehajtói kamarának kötelessége e megküldenie az általa beszerzett bizonyítékokat bizonyítékként?

Figyelt kérdés

A végrehajtó tértivevényes levélre nem válaszolt öt hónap elteltével sem, ezért fordultam a Kamarához, akik három hónap elteltével azt a válasz adták hogy a végrehajtó tértivevényes levélben megkeresett de a Postától meghalt jelzéssel visszament, ami lehetetlen mert itt a Borsodi kis faluban mindenki ismer mindenkit, a Postán sem tudnak erről.

Kérésemre semmilyen bizonyítékot a Kamara nem tudott így a levél másolatát sem amit állításuk szerint a Posta vissza küldött a végrehajtónak, mert hogy nekik is a végrehajtó ezt mondta.

Én azt hittem a Kamarák a panaszokat kivizsgálják, s mindenről meggyőződve a bizonyítékokat veszi csak elfogadottnak.

Az önálló bírósági végrehajtók a Kamarát is félre vezetik ezért tehetnek mindent amit csak akarnak mert nincs felelősségre vonás ellenük.

Mit tehetek ez ügyben?


2011. ápr. 15. 16:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezeket valóban senki nem ellenőrzi,legalábbis szerintem.Vegyük csak alapúl,hogy milyen végrehajtási jutalékokat vonnak le egy egy adóstól,amiről állitólag nem kötelesek ÁFÁ-s számlát adni.Ezt soha sem értettem meg.Azokkal a pénzekkel mi történik,amiket a végrehajtók lecsippentenek?Mert van úgy,hogy többszáz ezreket von le ilyen olyan költségekre.
2011. ápr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!