Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mivel büntetnétek ezt a saját...

Mivel büntetnétek ezt a saját gyerekeikkel fajtalankodó "emberpárt"?

Figyelt kérdés
16 év fegyház elég két kisgyerek egy életre való megrontásáért?Hol volt az óvoda,iskola?Semmit nem vett észre senki???Ilyenkor nem kutakodik a gyámhivatal,a családgondozó?Létezik,hogy a szexuális zaklatásnak nem voltak jelei,amit a pedagógusoknak észre kellett volna venni?Képtelenség.Egyszerűen nem hiszem el,egy gyerek az "ilyet" elmondja,panaszkodik,vagy nem is tudom, de valamit csinál,hogy jelt adjon.
2011. máj. 19. 22:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs a gyerekek viselkedéséről, nem tudom, hogy ennek milyen jelei lehettek (biztos voltak, ha más nem, akkor az, hogy visszahúzódó vagy pont agresszív lett). De 16 év édeskevés, én is csodálkoztam rajta. Az ilyet soha nem szabadna többet emberek közelébe engedni. Eltartani túl drága (életfogytiglan), a halálbüntetés "jól hangzik", de magam nem lennék képes rá, akkor hogy várjam el mástól. Marad a sivatag közepe, Északi-sark, lakatlan sziget szigorúan semmiféle segédeszköz nélkül. Aztán ott rohadjanak meg mind a ketten.
2011. máj. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Engem a hideg rázott a hiradó közben ahogy hallgattam.Ezt én sem értem igazán,hogy az óvoda pedagógusok semmit sem vettek észre,soha ezek a gyerekek semmilyen jelt nem adtak,hogy baj van?Hiszen szó szerint kinozták őket otthon ezek az állatok,hogy az isten verje meg őket még holtukban is.Nagy kár,hogy nincs halálbüntetés,és nem vagyok biró,nagy kár......
2011. máj. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nyisz-nyisz kukika...
2011. máj. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Kései Sirató ***** válasza:
100%
A halálbüntetés is jó lenne, de én inkább eltemetném őket élve.
2011. máj. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Mint 4 gyerek édesapja, ha valaki ilyet tenne az én gyerekeimmel, azt hiszem kivételesen visszaélnék a hatalmammal, és egyszerűen rájuk küldenék pár nagydarab homokost, hogy életük végéig minden áldott nap kapják meg azt amit ők tettek ezzel a két ártatlan gyermekkel.A kivégzés ezen esetben túl kegyes büntetés volna. Azt írták hogy az anyja azért nem lépett közbe mert a férfi tartotta el őket. Ráadásul még ki is nevette azt a szegény kisfiút. Nem is tudok erről többet írni, elborzadok ha csak rá gondolok.
2011. máj. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nagyon remélem,hogy a fegyházban egy nyugodt percük sem lesz a 16 év alatt.Nagyon remélem,hogy minden nap valaki, ha másért nem brahiból "megcsinálja őket".És nagyon remélem a smasszerok sem különitik el ezeket a szennyeket.

Amerikában ezért 100 évet kaptak volna,itt megúszták 16 évvel.Még nincs érvényben a tényleges életfogytiglan?Kár.

2011. máj. 19. 22:34
 7/18 anonim ***** válasza:
Falhoz állítani és lelőni őket.
2011. máj. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"a halálbüntetés "jól hangzik", de magam nem lennék képes rá, akkor hogy várjam el mástól."


Mármint mire? Kivégezni?

Simán tarkónlőném, és még sokan mások is. Amiatt ne fájjon a fejed, hogy áldozatot hozunk. :D

2011. máj. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Igen, a kivégzésre értettem. De nem ellenzem, szóval ha lenne olyan, akinek nem gond, akkor persze, hogy nem sajnálnám egyiket sem.

De közben jött az a homokos ötlet, az sem hülyeség. Jobb is, mint a lakatlan szigetem. Vagy lehetne kombinálni is.

2011. máj. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Kalodába raknám a fegyház zuhanyzójában, napi 14 órára! Pucéron!
2011. máj. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!