Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes szülők ennyire nem...

Egyes szülők ennyire nem törődnek e gyerekeikkel?

Figyelt kérdés
Ilyenkor a 14-15-16 lányokra gondolok akiken végigment már fél város,falu...meg annyi lány van,akik olyan képeket tesznek fel facebookra,hogy eszem megáll.Egy szál semmibe pózolnak,fogdossák magukat.Ilyenkor a szülőknek senki sem szól,hogy ember,láttad a lányod képeit?persze ha én teszek fel egy normális képet magamról,nyár közepén be vagyok öltözve,mint egy hülye gyerek,erre szüleim elvannak,hogy szedjem le,mert túl merész kép... :( pedig csak egy fánál álok beöltözve és nem is ribis ruhába:D miért ilyenek a szülők?
2011. júl. 14. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem,hogy azok a szülők tudják,hogy milyen képek vannak fent a tini lányukrol.Vagy ha tudják,akkor tényleg nem igazán érdekelheti őket.Nekem is vannak ilyen ismerőseim és láttam a lányuk képeit és csak azért nem szólok a szüleinek,mert nem akarom magam kellemetlen helyzetbe hozni.
2011. júl. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát igen...lehet,hogy nem is tudják,de egyesekről aztán olyan képek vannak....
2011. júl. 14. 22:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, épp a napokban beszélgettünk barátokkal arról, hogy régebben, 15-20 éve sokkal jobban vigyáztak a gyerekekre a többi gyerek szülei. Ha úgy látta egy anyuka, vagy apuka, hogy egy gyerek hülyeséget csinált, vagy bajban van, azonnal szólt a szüleinek... és senki nem mondta, hogy ne szóljon bele a nevelésükbe.

Ma annyira másképp van minden. Senki nem törődik a másikkal - ott egye meg a fene, nem az én gyerekem....

2011. júl. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen.Pontossan igy van :(
2011. júl. 14. 23:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Amit utolsó mondott az de király lehetett. Már hogy beleszóltak, mert itthon jól jött volna. Mert ez így baromi kiszolgáltatott állapot.


Mondjuk ez még talán a jobbik eset, minthogy úgy nem törődnek vele hogy érzelmileg meg semmi, gyerek meg egy senkinek érzi magát, vagy bántják. Mert még ha át is ment rajtuk a fél város jó esély van rá hogy lesznek barátaik is ami azért sokat segít.

2011. júl. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan,akinek azt sem tudja a szülője,hogy milyen képet rakott ki a gyerek.De pl. ismerek egy olyan 15 éves lányt,akinek melltartós-tangás képek vannak kinn facebookon,és az anyja belájkolta az összes ilyen képét...
2011. júl. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jesszus....na azok se normálisak!
2011. júl. 16. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!