Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha aláhamisították a bérpapíro...

Ha aláhamisították a bérpapíromat akkor mi történne az illetővel, ha feljelenteném?

Figyelt kérdés

Röviden: munkaügyön keresztül támogatással vettek fel a munkahelyemre, de a múlt havi bérpapíromat nem írtam alá. A munkaügyön megkérdeztem, azt mondták támogatást csak akkor kap ha az aláírt bérpapír egyik példányát leadja neki, és utólag utalják a támogatást.

Van munkaszerződés tuti be vagyok jelentve, a támogatás is 100 % h van ezt is tudom. Szóval hogyan kapta meg a támogatást utánam ha múlt hónapban nem írtam alá bérpapírt? Másra nem tudok gondolni csak arra h ő írta alá helyettem... Ilyenkor mi van? /Szólni nem fogok neki erről, mert eléggé nehezen kapom meg a fizut, és gondoltam ez egy kártyának jó lesz a kezemben, ha szivatni akarna... Elmenni el akarok, de még nem találtam másik munkahelyet/ Normális válaszolóknak zöld kezecske megy. Előre is köszi!


2011. jún. 17. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Én nem kártyáznék, mert náluk van az ász: úgy kirúgnak, hogy a lábad nem éri a földet.
2011. jún. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Látom nem olvastad végig. Írtam h el akarok menni, nem érdekel ha én mondok fel vagy ő rúg ki.
2011. jún. 18. 06:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!