Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezeket nem kéne feljelentenem? :O

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeket nem kéne feljelentenem? :O

Figyelt kérdés
Szóval: regisztráltam egy randi oldalra, mert kíváncsi voltam arra, hogy milyen egy ilyen oldal. Írtak is sokan, de érkezett pár levél amiktől kiakadtam. Jött egy olyan, hogy nagyon csinos vagyok, nincs-e kedvem esetleg összeköltözni, mert hogy a kor semmiben nem akadály és hogy komoly kapcsolatot szeretne. Ezt egy 35 éves írta nekem. Én pedig 13 vagyok (lány). Kaptam mg pár ilyen levelet, amiket már el se olvastam. Ezeket nem kéne feljelentenem? :O
2011. febr. 15. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
-szerintem ne keslekedj holnap irany a rendorseg
2011. febr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Feljelenteni? Egy randioldalon ilyenen ne lepődj meg szerintem. Múltkor nekem egy közösségi(ami ugye még csak nem is társkereső) oldalon egy 53 éves pasas írt több levelet is(annak ellenére, hogy egyikre sem válaszoltam), míg végül kiosztottam, hogy az apám fiatalabb nála, úgyhogy legyen szíves ne írjon több levelet. Nem is írt azóta. Nem kell ezért feljelenteni senkit. Ne válaszolj nekik, vagy intelligensen kezeld le őket. Ennyi.
2011. febr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát tudhatnád hogy az ilyen társkereső oldalak nagy része nem az ilyen kis tiniknek van kitalálva, ne lepődj meg az ilyeneken. Ne regisztrálj ilyen helyekre, és egy csomó hülyeségtől megóvod magad. Egyébként is, mire voltál kíváncsi? Hogy hányan tartanak jó csajnak és próbálnak meg ismerkedni veled? Inkább tanulj...
2011. febr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

-jah es meg egy dolog szerintem meg 13 evesen foglalkozz a tanulassal ra ersz meg pasizni :)

-az elso is en voltam

-22f

2011. febr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Feljelentened nem, mivel azzal csak te szívod meg (illetve szüleid, mert úgy tudom, 18 alatt nem lehet feljelentést tenni), mivel törvénybe ütköző dolgot nem csinált. Nem erőszakolt meg, nem közösült veled, nem fajtalankodott, és nem is akart ezekre rávenni, nem fenyegetett, nem zsarolt meg, nem rabolt el, és nem is tervezte ezt.

Mocskos és perverz dolog, amit csinál, de jogilag nem büntetendő. Bűncselekmény hiányában ejtenék az ügyet, ti meg fizethetnétek a perköltséget.

Egyszerűbb az oldal moderátorának jelenteni az ilyen alakokat, illetve nemes egyszerűséggel tiltólistára tenni. Többre mész vele...

Sajnos ezek a randioldalak ilyenek, teli vannak vén perverz barmokkal. :S

2011. febr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A válaszolóknak: a tanulást nem hanyagolom el, az nem elhanyagolható számomra :)
2011. febr. 16. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!