Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Megbüntettek a rendörök, és...

Orfeus kérdése:

Megbüntettek a rendörök, és nem tudom hogy köteles e vagyok kifizetni? Részletek lent!

Figyelt kérdés

Tegnap partyztam haverokkal, aztán elkaptak a rendörök, és megbüntettek, mert közterületen ittunk. Persze a rendör magyar lévén megint félrenyúlt, mert rocker barátunk mariskával előtte 2 perccel lépett le xD


Na de lényeg az, hogy azt hallottam, hogy amíg nappali tagozatos diák vagyok, és nincs önálló keresetem, nem vagyok köteles kifizetni.


Ez igaz?


18F


2011. júl. 10. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
nem vagy köteles fizetni, majd behajtják
2011. júl. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Elmúltál 18? Akkor Neked kel fizetni.

Nem? Majd kifizeti anyukád...

2011. júl. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ott már adott valami csekket hogy fizesd be?

mennyire büntetett?

2011. júl. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha elmúltál 18 neked kell,ha még nem akkor a szüleidnek.
2011. júl. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Neked kell kifizetni, ha nem akkor majd behajtják, az sem működik akkor elzárnak, vagy mehetsz közérdekű munkára. Döntsd el melyik tetszik a legjobban.
2011. júl. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

18 éves teljes jogú magyar állampolgár vagy. Tudod a jogokkal kötelezettségek is járnak.


Úgyhogy igen, be kell fizetned. Ha nem fizeted akkor közmunkára ítélnek napi 2000 (vagy 3000) forintjával.

2011. júl. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!