Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A lányomat megbüntették a...

A lányomat megbüntették a buszon, mert a bérletét elfelejtette megvenni. Ha megveszi, és bemutatja, akkor nem kell kifizetni a 6000 -es csekket?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 11:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
de. csak akkor nem kell, ha arra a napra mikor megbüntették, arra érvényes bérletet tud bemutatni.
2010. dec. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Így van, utólag nem lehet megvenni. Hiába veszi meg mától, azt már ne fogadják el.
2010. dec. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ki kell,mert a bérleten rajta van h ma vette meg és így egyértelmü h nem volt neki mikor megbüntették.Nem hagyhatta otthon.Szóval sajnos nem lehet utolag megvenni.
2010. dec. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Melyik buszon történt? Vidéki vagy városi?? Én miskolci vagyok és nekem a városi bérletemmel volt ilyen és be kellett mennem bemutatni és csak vmi 600 Ft-ot fizetettek ki velem.
2010. dec. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
de ha bemegy a volánhoz befizetni a 6000 ft-os csekket akkor mérséklődik 3 vagy 4 ezerre nem?
2010. dec. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
hát volánnál tudtommal nincs ilyen ha jól tudom, bkv-nál meg érdekesen néznek, ha aznapi bérletet mutat fel. Öcsém is így járt a volánnál, egy napja járt le a bérlete és nem vette észre, kifizette...
2010. dec. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ma reggel történt a miskolci helyijáraton.Amúgy vidékről jár be.Akkor ha délután bemenne,megvenné,nem kell kifizetnie?
2010. dec. 6. 11:38
 8/13 A kérdező kommentje:
A 11.34-estől kérdezem, a buszíndítóban pontosan hová kell menni ezügyben,ha megvette a bérletet?
2010. dec. 6. 11:40
 9/13 anonim ***** válasza:

Vegye meg a bérletet, délután mutassa be az MVK ZRT ügyfélszolgálati irodájában, de vigyen magával pár ezer forintot, mert szerintem ha nem is 6 ezret, de kellesz majd fizetni.

MVK Zrt. Közönségszolgálati Iroda

Cím: Miskolc, Szemere u. 5

Nem a buszindítóba, hanem ide kell bemennie.

Egy próbát megér.

2010. dec. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 BlackSword ***** válasza:

De, akkor is be kell fizetni... Mert az aznapi pecséttel ellátott mesét azért nem fogják megkajálni... Nem tudom arrafelé hogy van, de felénk amikor megveszed a bérletet rá szokták bélyegezni az aznapi dátumot... Azt már ki kell fizetni...

Ez a mérséklés pedig akkor áll fent ha van a büntetés pillanatában bérleted, csak nem nálad... Ilyenkor 1héten belül be kell menni az ügyintézés helyszinére a csekkel és azérvényes bérlettel, és mérséklik a büntetést... Nálunk úgy tudom, hogy 4000-ről 600ft-ra...

2010. dec. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!