Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A gyári munkásoknak könnyebb,...

A gyári munkásoknak könnyebb, mint a rendőröknek?

Figyelt kérdés
A múltkor egy rendőr arra hivatkozott az egyik csatornán, hogy azért kell elmenniük korábban nyugdíjba, mert nagyon igénybe veszi őket fizikailag és lelkileg, amikor egy családi veszekedéshez, vagy mit tudom én mihez ki kell menni és le kell gyűrni hatalmas embereket, meg ilyenek. Az apukám 27 éve gyárban dolgozik és minden nap kemény fizikai munkát végez, hangzavarban amitől jelentősen romlott a hallása és szellemileg is keményen igénybe van véve, amikor figyelnie kell, azokat a gépeket (nem tudom pontosan mi a neve) működés közben és amint valami nem úgy megy ahogy kell, rögtön le kell állítani. Egy apró hiba milliós veszteség a gyárnak. Ez nem elegendő ahhoz, hogy ő is nyugdíjba menjen akkor amikor a rendőrök? Vagy a rendőrök munkája ennél is nehezebb?
2011. júl. 29. 11:54
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 71%-os regényíró. Én akkor lennék nyugodt, ha a törvényeket, és a választáskor tett ígéreteiket végre betartanák a politikusok. Én nem akartam acsarkodni. A kérdés az volt, hogy a gyári munkásnak könnyebb-e mint rendőrnek. Lehet, hogy nem könnyebb, de több joga van. Ez lényegtelen is. Mert a korkedvezményes nyugdíj megszűnt.

Majd most a tömeges leszereléseknél foghatják a fejüket.

2011. júl. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!