Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a teendő, ha egy háziorvos...

Mi a teendő, ha egy háziorvos zaklatja a lányom?

Figyelt kérdés

Voltunk egyszer helyettesítésen a Vahot utcai rendelőben egy doktornál és azóta facebookon írogat a lányomnak. Hogy szívesen találkozna vele rendelés után, meg milyen aranyos és bájos stb...

Épp most lett nagykorú, de szólt, mert már ez neki is sok. Zaklatásnak ez még nem minősül, de az ilyen pedofil hajlamúakkal mit lehet kezdeni?


2011. júl. 30. 23:06
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
22%
szóljá pár kétajtós szekrény méretű kopasz skinheadnek azok majd helyrerakják a mocskot
2011. júl. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
12%
Rakd ki valami nyilvános oldalra, névvel, elérhetőséggel stb. Másold be miket ír a lányodnak, és hogy miket akar tőle.
2011. júl. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Hány éves a doki? Ha fiatal, a lányod meg 18, akkor semmi extrém nincs a vonzalmában. A tesóm és a felesége között is 10 év korkülönbség van, a felesége frissen érettségizett, amikor megismerkedtek. Egyébként meg ha a kislánynak nem tetszik a doki, és szép szóval nem tudja leállítani, a facebookon könnyedén le lehet tiltani bárkit. Ha az apja lehetne, akkor meg írj neki te, és állítsd le!
2011. júl. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
32 és nem gondolom, hogy ez még belefér kategória. Ismerkedhetne a saját korosztályával is.
2011. júl. 30. 23:13
 5/35 anonim ***** válasza:
0%

szerintem mondja meg a lányod vagy ha ő nem meri akkor te neki hogy szakadjon le róla ha nem teszi jöhetnek a verőlegények

vagy ahogy ajánlották is rakt ki őt ilyenolyan oldalra csak hogy neked jobb legyen

meg lányod tiltsa le fészről...

2011. júl. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
10%
Amíg fizikálisan nem zaklatja, addig nem sok mindent tudsz tenni. Mármint jogi úton. Viszont az remek ötlet, amit az előző kommentelő írt, hogy egy nyilvános oldalra (akár többre is) feltenni a mocskot, és leveleit, amit a lányod felé írt. Esetleg ismerőseiteknek elmesélni, akik még oda járnak az orvoshoz.
2011. júl. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
75%
KAMU
2011. júl. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtál, ari vagy:) A rendelőben mindig túlórázom, meg ha vége a műszaknak jön a takarító brigád...viszont sétálhatnánk egyet vhol. ha jó idő lesz a pl. a Margitszigeten, vagy a Gellért-hegyen. Hétfő du. vagy hétvége. Nekem bármelyik jó:) Szupi lenne!:):) Én is szeretem a kutyusokat, leginkább a német juhász méretűeket, így mivel társasházban lakom nincs kutya. Egyébként az a rendelőm ahol voltál, csak mivel Te a szembe rendelőbe jársz, ezért gondoltam, hogy nem látlak többé, csak max helyettesítés alkalmával. Szép Napot!

Ui: Ha elfogadja, ihatnánk pertut vmikor:) vagy Ön hogyan vélekedik erről kedves?:):)

2011. júl. 30. 23:48
 9/35 A kérdező kommentje:

A kamuról ennyit... Szemét!

Komolyan kérdeztem.

2011. júl. 30. 23:49
 10/35 anonim ***** válasza:
27%
De látszik, hogy ez az egész "úrias stílus" csak egy látszat. Kissé gusztustalan.
2011. júl. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!