Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a teendő, ha egy háziorvos...

Mi a teendő, ha egy háziorvos zaklatja a lányom?

Figyelt kérdés

Voltunk egyszer helyettesítésen a Vahot utcai rendelőben egy doktornál és azóta facebookon írogat a lányomnak. Hogy szívesen találkozna vele rendelés után, meg milyen aranyos és bájos stb...

Épp most lett nagykorú, de szólt, mert már ez neki is sok. Zaklatásnak ez még nem minősül, de az ilyen pedofil hajlamúakkal mit lehet kezdeni?


2011. júl. 30. 23:06
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
90%

b.sszus már...

ha a lányod nagykorú és bejön valakinek, az nem pedofil, mert a pedofil 10 éves csajoknak vágja be a lompost és nem felnőtteknek

2011. júl. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
90%

Miért lenne pedofil, aki egy 18 éves csajt akar megdugni?

Amúgy meg szerintem is fake az egész kérdés...

2011. júl. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
68%

Komolyan mondtam: KAMU


Miért jó ha lejáratod az orvosokat ? A legalattomosabb váddal.


Az orvosok jó e,berek, más nem is megy annak.

2011. júl. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
89%

Ez a levél amit bemásoltál, már egy előzménylevél reakciója. Hiszen a kutyáknál azt írja, hogy én IS szeretem a kutyusokat... Úgyhogy a kedves lányod már írt valami előzményt.


Az pedig, hogy valaki egy nagykorú, de fiatal lányra hajt, abszolút nem problémás. Sem jogilag, sem erkölcsileg. Majd ha a lány közli vele, hogy ő mégsem akar semmit, és ez a dolog folytatódik, akkor lehet elgondolkodni zaklatáson.

Abszolút nem jó ötlet "kirakni" azt, hogy mit leveleztek, főleg nem névvel, címmel stb. Ez egyrészt a levéltitok megsértése, amely a kisebbik baj, a másik pedig a rossz színben való feltüntetés, a jó hírnév sérelme valamint súlyosabb esetben akár becsületsértés és rágalmazás - sőt akár hamis vád - is lehet belőle. Nem ajánlom, mert ha ez az orvosnak akár a praxisába kerül, és a végén kiderül, hogy kissé alaptalan volt a dolog, akkor elég mélyen a pénztárcátokba kell majd nyúlni.

EMELLETT azonban az orvos személyes adattal élt vissza, hiszen a páciens adatait így klasszikusan a nevét, egyéb elérhetőségét beazonosítható módon felhasználta - hiszen írt neki a facebookon. Ez sem éppen jogszerű cselekedet volt, ezért pedig az orvost lehet elővenni. De semmiképp sem pedofilizmusért, vagy zaklatásért.


Annak pedig járj utána, hogy mi volt az "előzmény", mert még kiderül, hogy a kedves gyermeked adja alá a lovat...

2011. júl. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez nem durva!Az orvos 32 éves szóval nem öregember!Meg a lányod sem kicsi!Gondolom szája is van neki és el tudja mondani ha nem akar semmit a dokitól!
2011. júl. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
40%
Nehéz lenne neki annyit írni, hogy "kopj le te k0csög" ?
2011. júl. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
92%
Jó party az orvos, ha tud főzni a lányotok fogjátok meg !
2011. júl. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim válasza:
58%
Egy hü*ye ribi a lányod O.o
2011. júl. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
76%

Komolyan nem értelek!

Minden szülő örülne neki, ha egy orvos "zaklatná" a lányát. Mit nem adnék érte, és még sok más nő is, ha egy orvos érdeklődne irántunk.

Inkább beszéld rá, hogy randizzon vele.

Egyáltalán nem pedofil dolog, ha egy 32 éves pasinak bejön egy 18 éves lány.

2011. júl. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a lányodnak imponál a dolog.
2011. júl. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!