Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Támogatnátok a halálbüntetés...

Támogatnátok a halálbüntetés visszaállítását?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 10:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:

"Texas államban a a mai napig derülnek ki olyan esetek, ahol a halálraítélt bizonyíthatóan ártatlan.

Nem támogatnám."


Már a múltkor is leírtam, h vannak visszaesők, akik már másodszor kerülnek be gyilkosság miatt plusz van még 100 másik kisebb ügyük, mint például súlyos testi sértés stb.

Szal ilyen esetben nekem ne mondja senki, hogy a bíróság többször is tévedhet.

2011. aug. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 anonim ***** válasza:
29%
Lehet neki száz bűne, ha pont azért ítélik el, amiért ártatlan.
2011. aug. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 anonim ***** válasza:

Jah a másik meg most hogy elolvastam a cikket..

Nem ilyen balfa*szul kell hozzáállni és akkor nem lesz többe a dolog!

2011. aug. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 anonim ***** válasza:

""mi kerül abba ilyen sokba? kötél és kész nehogymár szép haláluk legyen -.-""


A per..."


A per nem kerül egy fillérbe sem. Ahhoz csak az kell, hogy összeül néhány ember és megbeszélik a dolgot.

2011. aug. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 anonim ***** válasza:

"Lehet neki száz bűne, ha pont azért ítélik el, amiért ártatlan."


Te egy igazi hülye vagy:)

Összességében történne a dolog,de látszik, h fogalmad sincs semmiről mi hogy működik.

2011. aug. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 anonim ***** válasza:
Örömmel látom, hogy sokan tartják fontosnak az emberi jogokat, és felfogják, hogy nem helyfüggő a téves ügyek felfedezése vagy a költségek nagysága
2011. aug. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/76 anonim ***** válasza:

"Lehet neki száz bűne, ha pont azért ítélik el, amiért ártatlan."


Ha valaki sorozatgyilkos, mért zavar ha nemi erőszakért végzik ki?

2011. aug. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 anonim ***** válasza:
27%

"A per nem kerül egy fillérbe sem. Ahhoz csak az kell, hogy összeül néhány ember és megbeszélik a dolgot."


Ebből lesz a korrupt esküdtszék...

2011. aug. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 anonim ***** válasza:

"Örömmel látom, hogy sokan tartják fontosnak az emberi jogokat, és felfogják, hogy nem helyfüggő a téves ügyek felfedezése vagy a költségek nagysága"


Rosszul látod. Egyáltalán nem tartjuk fontosnak. Sőt egy bűnözőnek nincsenek is jogai. Szerintem még a gazdasági bűncselekmények elkövetőit is ki kellene végezni, ha az különösen nagy értékre történik. És akkor még ne is beszéljünk az erőszakos cselekményekről.

2011. aug. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 anonim ***** válasza:
22%

"Rosszul látod. Egyáltalán nem tartjuk fontosnak. Sőt egy bűnözőnek nincsenek is jogai. Szerintem még a gazdasági bűncselekmények elkövetőit is ki kellene végezni, ha az különösen nagy értékre történik. És akkor még ne is beszéljünk az erőszakos cselekményekről."


Szerintem meg a fórumtrollokat is! Milyen jó, hogy nem mi vagyunk abban a nagy házban ugye?

2011. aug. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!