Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Támogatnátok a halálbüntetés...

Támogatnátok a halálbüntetés visszaállítását?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 10:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:

""Sőt egy bűnözőnek nincsenek is jogai" De vannak, mert minden embernek vannak elidegeníthetetlen jogai... Szóval egy sorozatgyilkosnak is... "


Mondtam már, hogy nincsenek.



"De ha Te kivégeztetsz egy gyilkost, akkor miben különbözöl attól, mint akit ki akarsz végezni???"



Abban, hogy én jogosan teszem.



"Semmiben, csak Te mással (a hóhérral) végeztetnéd el a piszkos munkát..."



Én kizárólag saját kezűleg végezném ki. Abban mi az élvezet ha más csinálja? Te a szomszéddal dugatod a csajod?

2011. aug. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 anonim ***** válasza:

"A hóhért is végezzük ki?"


Nem. Csak aki erőszakos bűncselekményt követ el.

2011. aug. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 anonim ***** válasza:

"Én nembánom ha engem meg nemi erőszakolnak, hiszen azt csak egy nő követheti el, ha férfi tenné az már nem nemi erőszak :).

Egyébként nem szép dolog, de halálbüntetés nem jár érte, max 5 év fegyház..."


Most mondtam, hogy jár!

2011. aug. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim ***** válasza:
Én kérek elnézést I. Trollhekker király... :D
2011. aug. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 anonim ***** válasza:

"Én kizárólag saját kezűleg végezném ki. Abban mi az élvezet ha más csinálja? Te a szomszéddal dugatod a csajod?"



Vigyázz azért a benned forrongó frusztrált-szadista egyveleggel, mert a végén lehet, hogy rád fog lesújtani a hóhér :)

2011. aug. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 anonim ***** válasza:
Szerintem Királyhekker már élvezi, hogy szivatjuk. Ki is írok majd egy kérdést, hogy megnézzem törölteti-e.
2011. aug. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 anonim ***** válasza:
Tibor biztos ki lehet élvezve, ha nem bánná ha bármilyen nő rámászna:D
2011. aug. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 BlackSword ***** válasza:

"Mondtam már, hogy nincsenek."


Ajánlom a figyelmedbe az Emberi jogok nyilatkozatát, melyet hazánk is elfogadott... Szóval a törvény szerint vannak jogai, amit senki sem vehet el...


Te nem a jogállamot akarod fenntartani, hanem jogalapot keresel az erőszakra, és ezzel bujtogatsz, ami szintén bűncselekmény...

2011. aug. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 anonim ***** válasza:
Gyilkosságért halál! Lopásért csonkolás! Ölték meg családod valamelyik tagját? Loptak tőletek rendszeresen? Vert össze félájultra valaki? Na akkor erről beszéljetek! Azután adjatok jogot a bűnös kezébe! Én önbíráskodtam egy tolva-betörővel szemben , tetten értem, már két hízómat leőlte, a társa kocsival elhajtott, de akit elkaptam, annak annyi volt. Vasrúddal mindkét kezét eltörtem és hiába rimánkodott, kért bocsánatot. És nem jelentett fel !!!! Gondolom egyesek, még pénzt is adtak volna neki, szegény csóresznek! Ezért utálom az Orkokat!
2011. aug. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 anonim válasza:
Félelmetes milyen beszűkült gondolkodású emberek vannak. Én inkább emiatt aggódom, hova jutunk így? Mert hogy nem előre, az biztos.
2011. aug. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!