Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Támogatnátok a halálbüntetés...

Támogatnátok a halálbüntetés visszaállítását?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 10:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
Aki gátlástalanul tud gyilkolni és bizonyítottan kiderül róla ez. Azt miért tartanánk el, hogy ujabb embert öljön meg ha kiszabadul. Visszaállítanám ezeknek.
2011. aug. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim ***** válasza:
0%
Ezek szerint minden rendőrt ki kellene végezni, hiszen ő náluk alap követelmény, hogy a bűnözőt habozás nélkül lelőjék vagy ha úgy alakul le tudják lőni.
2011. aug. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:
te se tudod mit beszélsz, a rendőrök kötelessége a rend védelme, ha meg egy személy veszélyt jelent másokra, pl valaki fegyverrel mászkál, azt nem fogják azonnal lelőni, hanem figyelmeztetik, és csak abban az esetben lőnek rá ha az illető használja a fegyverét, de akkor se az a cél hogy megöljék, hanem hogy harcképtelenné tegyék
2011. aug. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:

Támogatnám! azóta mióta eltörölték a bűnözők alatt nagyon elszaladt a ló! semmi sem tarja vissza őket! ha megölnek egy embert kiengedi őket a nyomorék állam pedig szemet szemért kellene.

Bent vannak és eltartják őket! jobban élnek kényelmileg mint én itthon! Egy pl. ismerek olyan cigányt aki arra büszke (na persze ez náluk olyan mint a 8 általános, kötelező) hogy ő már volt börtönbe! mondom én meg arra vagyok büszke te nyomorék hogy én meg nem!

Életet életért!

2011. aug. 23. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim ***** válasza:
Azoknak, akik szadista hajlamokból vagy nyereségvágyból előre megfontoltan és hidevérrel, bizonyíthatóan gyilkoltak, halálbűntetést ítélnék. Kár volt eltörölni.
2011. aug. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim ***** válasza:

Minek?

Semmire sem jó!

2022. dec. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!