Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Normális, és etikus az hogy a...

Normális, és etikus az hogy a lemondó miniszterelnök 9 milliós végkielégítést kap?

Figyelt kérdés

Ha egy magyar dolgozó felmond a munkahelyén, mert nem sikerült neki megoldani a feladatát, az egy fillér végkielégítést nem kap!


Ez szerintem vérforraló!!


2009. ápr. 16. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Valóban az. Nem végkielégítés járna neki, hanem minimum 20 év a kőbányában. ..
2009. ápr. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Ha ez enyhít valamit a háborgáson, felajánlotta karitatíve.
2009. ápr. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Súlyosbítanám az első által felvetett büntetést. 20 év Orbán Viktor édesapjának kőbányájában :D


Amúgy végülis nem ő maga adta be ha jól tudom, tehát tulajdonképpen leváltották, kirúgták. Csak szerintem eleve nem járna a parlamenti képviselőknek és minisztereknek végkielégítés. határozott időre szól a "szerződésük", megbízásuk, ha valamiért leváltják őket, az azért van, mert rosszul tették a dolgukat.

2009. ápr. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ellop egy valag pénzt, tönkre teszi az országot, és még végkielégítést kap... Ez vérlázító, de az új elnöknek is rengeteg vaj van füle mögött. Nem tudom, hogy csalókat hogy lehet megválasztani az ország élére. Mint ha bankrablóra bíznánk egy bankot kb olyan. Külföldi lapokban írják, hogy Magyarországon lopnak, csalnak a legtöbbet a kormánytagok, olyanokat tesznek, amit más ország vezetőinek még a fejében sem fordul meg...

Borzasztó

2009. ápr. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az, hogy felajánlotta karitatíve, legfeljebb a saját lelkiismeretén mos ki egy piciny foltot, de maga az elv, vagy a törvényi szabályozás akkor is felháborító, hogy lemondás után a vezetőt megilleti a végkielégítés, az egyszeri embert meg nem.
2009. ápr. 17. 10:27
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Itt azt az embert kell hibáztatni, meg okolni, aki kitalálta, hogy kapjon, nem az aki kapja a pénzt! amúgy meg én nem hiszem, hogy kapna, ez csak a fityisz egy újabb lejárató akciója! Gy.F. eddig is felajánlotta a miniszterelnöki fizetését jótékony célokra!
2009. ápr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Lemondott a fizetéséről állítólag,csak a 100xsát lopta el.Én ha felmondanék nagy lfszt kapnék.Ha így dolgoztam volna mint qrcsány már rég kirúgtak volna fegyelmivel,pénzlevonással.Szerintem inkább börtön járna neki.
2009. ápr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Normális,mert törvényes.Etikáról meg szerintem itt már rég nem lehet beszélni.Tudják azok az "urak" vajon az mit jelent?
2009. ápr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Egyáltalán a végkielégítés maga káros.A vezetők /bármilyen területen/ ne kapjanak,max 3 havi fizetést.GY.Ferenc fizetést sem vett fel és ezt is karitatív célra fordítja ez becsülendő.

Az előző vezetőink is kaptak akkor is kellett volna háborogni.20 év alatt mennyi lett kifizetve már a folyton

változó kormányoknak.

Sajnos aki képviselő.miniszter v. egyéb vezető lesz mind

nagyon meggazdagszik.Tudnék rá példát mondani.

2009. ápr. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
44%

Valaki írja, h Orbán V. édesapjának kőbányájába kellene menni Gy.F.-nek ,de hát miből lehet valakinek bányája?

Erre is gondolni kéne.

2009. ápr. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!