Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Damu 6 év, Stohl 10 hónap?...

Damu 6 év, Stohl 10 hónap? Hogy is van ez? Kész horror!

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 20:55
1 2 3 4
 11/35 titak ***** válasza:
100%

Stohl-t vegyük példa értékű büntetésnek.

Ezután, ha valaki elgázol egy járókelőt (persze csak ha nem hal bele), vagy karambolozik (piásan vagy narkósan az tök mindegy) akkor nagyobb büntetést őrá se szabhatnak ki.

- És ha ráadásul még csak az "első" esete lehet, hogy el is engedik neki.

2011. szept. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim válasza:
100%

Énis azt mondtam.Ezekszerint mostantúl nyugodt szívvel lehet bedrogozva bepiálva autókázni és karambolozni.Az ember kap egy enyje benyjét.A drog prevenciót lekakilom.


Ezekszerint egy gyilkos bűnbánva körbejárja az országot hogy jaj ölni nem szabad,rossz dolog.Dehát ki gondol olyankor a családjára?Nagyon sajnálom,megbántam.És akkor enyhítik.VIICCC

2011. szept. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
77%

Nem szeretem sem Stohl Andrást, sem Damu Rolandot, de vicc a mai magyar bíróság... ahogy egyre több dolog vicc kategóriába sorolható. Aki ittasan, gyorsan hajtva halálos kimenetű autóbalesetet okozott, megúszta felfüggesztettel. Egyszerű közember. Aki közszereplő, az vagy teljesen megússza, vagy példát statuálnak vele. Nos, Stohl esetében az elsőfokú ítéletet túlzásnak tartottam, annak tekintetében, hogy egyáltalán nem szimpatikusak a baleset résztvevői, semelyik oldal, nem tetszik Stohl zavaros magánélete, a tyúkeszű Ancsika éppen hozzá való véelményem szerint... mindamellett elismerem, hogy energikus, jó színész, kellemes hanggal megáldva... de nem tudott mit kezdeni magával, elszaladt vele a ló. Tehát az elsőfokút soknak tartom. A 10 hónap véleményem szerint reális, de nem 5, hanem 10.


Damunál meglepődtem a 6 éven, nem gondoltam, hogy tényleges börtönbüntetést is kiszabhatnak rá emiatt... kész vicc, esküszöm. Manapság egyre inkább van az, hogy ha közszereplő vagy, de nem fejes, akkor ne keveredj semmibe, mert háromszor annyit kapsz, mint bárki más. Hiszen az ismertséged miatt példát fognak veled statuálni.

2011. szept. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim válasza:
68%
Az erősebb kutya b****k...
2011. szept. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
90%
Elsőfokon stohl is többet kapott, várjuk ki a végét azért.
2011. szept. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

Igaz h többet kapott, de 6 évből már nem lesz felfüggesztett, hacsak a bírónőn nem találnak fogást...


Hát a Stohlnak az első fokú büntije volt reális sztem, de ez már egyéni vélemény persze, köszi a válaszokat!


Azért remélem Damu nem kap sokat, mert azért

konkrét bizonyíték nélkül 6 év...elkeserítő!

2011. szept. 12. 23:36
 17/35 anonim ***** válasza:
14%
Nem Stolhlt akarom védeni, mert ki nem állom szegényt. De az ilyet nem büntetném. Nem követett semmi olyat amit más ne követne el nap mint nap. Csak valaki épp elé ugrott.
2011. szept. 13. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
90%

"Nem követett semmi olyat amit más ne követne el nap mint nap."

Mondjuk az összes olyat, aki drogosan vagy részegen vezet helyből le kéne lőni akkoris, ha nem okoz közben baleset. Drogozzon, ha jó esik neki, legyen részeg, ha jól esik neki (az én is szoktam lenni), de olyankor egyszerűen ne vezessen. Ki lehet bírni. Tapasztalat. Stohl esetében sem azzal van bajom, hogy balesetet okozott, az tényleg megtörténik minden nap. De a cserbenhagyás, a bódult állapot és a hatóság félrevezetése azért elkerülhető egy értelmes ember esetében.

2011. szept. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
87%
Másodfokon lehet,hogy 3 év letöltendőre enyhítik,de szerintem még az is nagyon sok...
2011. szept. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 bumbi02 ***** válasza:
84%

Nem követett el semmit?


Alapból ott kezdödik hogy kábítószerrel való visszaélés.

Ittas vezetés

Plusz szembe sávban közlekedés.


Ez már a harmadik eset amiből baleset lett.. Gondoljatok bele hogy még hányszor lehetett ugyanez a helyzet hogy ittasan akár bedrogozva volán mögé ült, csak mondjuk épp nem jött senki, illetve aki jött vele szembe letudta rántani a kormányt...

Én minimum 3 évet adtam volna, hiszen nem az első eset,és bebizonyította hogy nem képes változtatni. A drogprevenciós előadásai meg egyenesen szánalmasak. Arról beszél hogy neki milyen rossz , és milyen nehéz mindig elmesélni az egészet. Mintha ő lenne az egészben az áldozat.

2011. szept. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!