Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha most kimennék Amerikába,...

Ha most kimennék Amerikába, akkor nem kéne visszafizetnem a hitelem?

Figyelt kérdés

Úgy értem kimegyek és tegyük fel az állampolgárságot is megkapom, akkor hogyan tudják rajtam behajtani azt a néhány millió hitelt?

Szerintem sehogy, de ti hátha okosabbak vagytok ebben a témában.


2011. okt. 6. 23:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Hát ez jó kérdés..

Én jövő héten költözöm külföldre, és nem fizettem be egy parkolós csekket. Keressenek meg ha tudnak!

2011. okt. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy behajtják.
2011. okt. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A magyar állampolgárságról lemondani csak hivatalos formában lehet.

Azért mert megkapod esetleg az amerikait (nagyon nehezen, ha csak nem házassággal), nem szűnik meg automatikusan a magyar.

2011. okt. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Jó és ha lemond róla akkor?
2011. okt. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is behajtják rajta.

Ennyi erővel külföldi bankokban kell pénzt felvenni, aztán szarni rá. Ugye senki nem gondolja, hogy ez így működni fog?

2011. okt. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy ezzel a mentalitással te már a repülőtéren meg fogod kapni az állampolgárságot. De lehet, hogy a repülőn.
2011. okt. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj Te amiatt hogy nem hajtanák be! Ha még túl is esnél a külföldi állampolgárságot igénylő jogi procedúrákon (amit lehet hogy nem is engedélyeznének a hiteled miatt), akkor is megtalálnák a módját, hogy behajtsák rajtad. Még a 20 forintot is.
2011. okt. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha abszolut elvarrod magad innen, akkor könnyen lehet hogy rászállnak a legközelebbi családtagokra.
2011. okt. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ismerősöm,aki Amerikában él már évek óta,igaz,hogy illegálisan. A behajtó cégek küldik a felszólításaikat,de behajtani nem tudják senkitől. Családtagtól,ha nem adóstárs,nem lehet semmilyen tartozást behajtani.
2011. okt. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Fuh ezt jó tudni :)
2011. okt. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!