Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha most kimennék Amerikába,...

Ha most kimennék Amerikába, akkor nem kéne visszafizetnem a hitelem?

Figyelt kérdés

Úgy értem kimegyek és tegyük fel az állampolgárságot is megkapom, akkor hogyan tudják rajtam behajtani azt a néhány millió hitelt?

Szerintem sehogy, de ti hátha okosabbak vagytok ebben a témában.


2011. okt. 6. 23:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hiszen milyen alapon szállnak rá az öcsémre pl, ha nem kezes? Ilyen nincs, csak mert családtag, ez nem banki gyakorlat lenne, hanem a Cosa Nostra-é..
2011. okt. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

ha a magyar állampolgárságról nem mondasz le, behajthatják szó nélkül..

lemondani meg csak akkor tudsz az állampolgárságodról ha van más állampolgárságod, és nincs adó vagy közműtartozásod.itt bukna is az egész szerintem...

2011. okt. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Jol irtak fentebb. Amcsi allampolgarkent a magyar megmarad.

Lemondani magyarrol maceras es tartozassal, le nem toltott buntetessel nem lehet.

Kijossz usaba, Mo-n hagyod a tobbmilliot. Tegyuk fel a rokonaidat beken hagyjak, mivel nem talalnak meg rendorsegi eljaras indul ellened.

Az amerikai allampolgarsagi procedura alatt ujjlenyomatot vesznek toled, amit a belfoldi es nemzetkozi szervek (fbi, interpol stb.) lenyomoznak. Ha kiderul a magyar tartozas, es valoszinu kiderul, akkor elutasitjak a polgi kerelmedet.

Ha neadjisten otthon valami baj tortenik (baleset, halal) es mindenkeppen Mo-ra kell utaznod, akkor mint adost, mar Ferihegyen lekapcsolnak.

Illetve ha itt tortenik baleseted, vagy kiderul, hgoy valami betegseged van (pl. cukor) es keptelen vagy fizetni az itteni orvosi ellatast, akkor Mo-n ugye kapnal ellatast (olcsobban, vagy ingyen ha van TB-d) viszont akkor valszeg bortonkorhazban kezdenek majd apolni....

szerintem nem kivitelezheto a terved...

2011. nov. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!