Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Verekedtem és felfelentetek a...

Verekedtem és felfelentetek a szülők. Mi lehet majd?

Figyelt kérdés
12 éves fiú vagyok és még kb. 2 hete hasbavertem egy gyereket, mert szemtelenkedett, erre a szülei feljelentettek. Nem történt sérülése, ha történt volna, az maximum felületi. Mire számíthatok?
2011. nov. 21. 16:57
1 2
 1/19 anonim válasza:
már megkaptad a levelet a rendőrségtől? amúgy semmi nagy dologra mert 8napon belül gyógyuló sérülés volt. de amúgy a gyerek elkezdett fuldokolni vagy ilyesmi ?
2011. nov. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Még nem vagy 14, semmi nem lehet. De gratulálok az ilyen szülőknek, akik megvédik a gyereküket miután hülyeséget csinált. Ugyan ezért kell nekem is bíróságra járnom tanuként...
2011. nov. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
12 évesen a szarba totyogsz. Nem lehet erőszak nélkül elintézni a dolgot?-.-'
2011. nov. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
És ha 14 lennék? Mi lenne? Nem lett semmi baja a gyereknek egy horzsolást leszámítva, de elkezdett zsidózni, cigányozni, ezért kapta.
2011. nov. 21. 17:13
 5/19 anonim ***** válasza:
Max. a gyámhatóság fog behívatni a szüleiddel együtt és kicsit megdorgálnak. A fiamat 17 évesen állították meg a rendőrök, mert nem állt meg a stoptáblánál, autóval. Vele is csak oda kellett bemenni.
2011. nov. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem 10 év börtönt.
2011. nov. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Most újítanak a törvényen vagyis szigorítanak:) lehet fogol szopni. Mi az, hogy hasba vered? Te egy köcsög vagy! Nwem ok a verekedésre, mert valaki szemtelen. Az is lehet nem is szemtelenkedett csak te így adod le a sztorit. Örülök, hogy most már a gyerekeket is büntetni fogják!
2011. nov. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

"Most újítanak a törvényen vagyis szigorítanak:) lehet fogol szopni."


Kérjük a jogi tanácsadós rovatban mellőzzük a trollkodást. Minden cselekményt a jelenleg hatályos törvények szerint ítélnek meg, ezért büntetőjogi következménye nem lesz, legfeljebb a gyámügy okoz némi fejfájást a szüleidnek. Ha viszont betöltöd a 14-et akkor (bármily dicséretes motivációval is), de tartózkodj az ilyesmitől, mert ez biza garázdaság, és becsületsértés lehet, valamint könnyű illetve súlyos testi sértés kísérletét is rádverhetik, ha olyan kedvük van. (Aminek pont akkora a büntetési tétele.) Ne feledjük, hogy egy rosszul irányzott hasbavágásnak akár végzetes eredménye is lehet.

2011. nov. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%
Legközelebb csak köpd arcon....
2011. nov. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"Ne feledjük, hogy egy rosszul irányzott hasbavágásnak akár végzetes eredménye is lehet."


Bizony. Belsővérzést is kaphat.

2011. nov. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!