Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi lesz velem, ha nem működtem...

Mi lesz velem, ha nem működtem együtt az elmeorvossal?

Figyelt kérdés
A bíróságon van egy büntetőügyem, hatóság félrevezetésének kisérlete miatt. 3 éve történt és az agyamra ment a félelem. legalább 10 levelet írtam már a bíróságra válasz nem jött egyikre sem. a tárgyalásom most volt, elnapolták, mert nem jött el a kirendelt ügyvédem és a tanuk. Dührohamot kaptam, de nem sértegettem és szidtam senkit. Én egyébként semmi kifogásolni valót nem találtaam az akkori viselkedésemben, csdak a bírónő szerint agresszív vótam. Elmeorvoshoz kűldott a bírónő. Ott nem szóltam semmit. Félek, hogy kifizettetik a vizsgálatot és bezárnak zárt osztályra, kényszermegfigyelésre. Rejtett hangfelvételt készítettem az elmeorvosnál, amit felfedtem a távozáskor. Mi fog történni?
2011. nov. 23. 09:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

te tényleg hülye vagy, mi a fenéért készítettél hangfelvételt


én is voltam ár ilyen orvosnál. mert a munkáltató szerint hülye vagyok. Elvégezték a vizsgálatokat és kutya bajom van. Együttműködtem a dokival és kiállította a végén hogy teljesen épp vagyok agyilag

2011. nov. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
89%
Jobb lett volna együttműködni, úgy elmeosztályra kerülhettél volna, így meg rács mögé...
2011. nov. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Húzzál vissza nagyon gyorsan, add oda a diktafont neki, és mondd, hogy kitörölted a felvételt, továbbá kérj bocsánatot. Reménykedj, hogy elnézi, neked, mert hülye vagy és működj együtt vele. Vagy gondolod illegális hangfelvétel készítésének vádjával most akarsz még 1 tárgyalást? Továbbá nem számít mit mond a bírónő, egyetértesz-e vagy sem. Amit ő mond, az van. Szokd meg és akkor nem lesz gond. Továbbá inkább hagyd az ügyvédedre, hogy cselekedjen.
2011. nov. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Ráadásul ezeket az ügyvédeddel beszéld meg, ne velünk, baszod :D

Én jogot hallgatok, de nyilván többet tud az ügyvéd mint én.

2011. nov. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
"hatosag felrevezetese" MAr neharagudj, de a minimum, hogy alazatosan viselkedsz, es megbanast tanusitasz, s nem artasz onmagadnak meg tobbet, ezzel a viselkedessel, hiszen itt mar egy birosagon vagy, ahol elitelni fognak, s nem bizonyitgatni kell, hogy most ki is az erosebb? Valtoztass a magatartasodon, hibaztal, ezt fogadd el, es probalj ugy viselkedni, hogy az elfogadhato legyen a birosag szamara, mivel igy onmagadnak artasz.
2011. nov. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 asmosys ***** válasza:
89%

Barátkozz a fogalommal: kényszergyógykezelés.


„Én egyébként semmi kifogásolni valót nem találtam az akkori viselkedésemben”


Az elmebajban az a legviccesebb hogy a beteg nem érzékeli.

2011. nov. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

ELSŐNEK:

"te tényleg hülye vagy, mi a fenéért készítettél hangfelvételt"

Hogy feltegyem a Youtube-ra, és jó sokan lájkolják és emiatt örömködjek.


Amikor a rabosításon voltam ezen ügyem miatt a rendőrfőkapitányságon, oda fényképezőt vittem, csak azt elvették, ill. a memóriakártyáját és majdnem megvertek.

2011. nov. 23. 15:04
 8/19 A kérdező kommentje:

MÁSODIKNAK:

"Én jogot hallgatok"

Tandijjat fizessé baszod, ne az én pénzemen bulizzá 5 évig.

2011. nov. 23. 15:06
 9/19 A kérdező kommentje:

11:01-nek


tagadásban vagyok, nem vezettem félre őket, csak azt hiszik. Én hiszek benne, hogy azt láttam ami mondtam nekik - ez nem félrevezetés. Ez nem bűncselekmény.

2011. nov. 23. 15:08
 10/19 A kérdező kommentje:

11:06 nek


hát azért vittem magnót, mert az ügyem kapcsán az egyik rendőr tanu hazudott, hogy szidalmaztam telefonon. Jegyzőkonyvbe mondta ezt a hazugságot. Ha mondjuk az elmeszakorvos azt is hazudja hogy szidalmaztam, - ott a hangfelvétel

2011. nov. 23. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!