Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi lesz velem, ha nem működtem...

Mi lesz velem, ha nem működtem együtt az elmeorvossal?

Figyelt kérdés
A bíróságon van egy büntetőügyem, hatóság félrevezetésének kisérlete miatt. 3 éve történt és az agyamra ment a félelem. legalább 10 levelet írtam már a bíróságra válasz nem jött egyikre sem. a tárgyalásom most volt, elnapolták, mert nem jött el a kirendelt ügyvédem és a tanuk. Dührohamot kaptam, de nem sértegettem és szidtam senkit. Én egyébként semmi kifogásolni valót nem találtaam az akkori viselkedésemben, csdak a bírónő szerint agresszív vótam. Elmeorvoshoz kűldott a bírónő. Ott nem szóltam semmit. Félek, hogy kifizettetik a vizsgálatot és bezárnak zárt osztályra, kényszermegfigyelésre. Rejtett hangfelvételt készítettem az elmeorvosnál, amit felfedtem a távozáskor. Mi fog történni?
2011. nov. 23. 09:02
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

11:06 nek

kényszermegfigyelés lehet csak, gyógykezelés nem hiszem. Mindenesetre tényleg kiakadtam ezen 3 év alatt. Minden nap úgy fexek le, hogy 200 a vérnyomásom, mert erre gondolok. Még a dugáshoz sincsen kedve az embernek. Még szerencse hogy el tudom magam foglalni, ha nem lenne egyéb dolgom, ki tudja mi történne. Piálni nem piálok semmit, nem cigizek, nem tudok ellazulni. Nagyon dühít, hogy ezek a dipis semmirekellők szórakoznak velem. Nálam így jön le.

2011. nov. 23. 15:29
 12/19 anonim ***** válasza:

Most már felkeltetted az érdeklődésemet: tkp mit követtél el, hogy idejutottál?

Nekünk őszintén elmondhatod, mi titokban tartjuk.

2011. nov. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
2009 év elején mentem kutyát venni a megbeszélt tenyésztőhöz és megláttam egy faluban, hogy az egyik ház udvarán áll egy rendőrautó és a rendőrautó mellett áll 2 ember és az egyik ember kezében volt egy marmonkanna és egy cuca. felhívtam a 107-et és megmondtam, hogy lopják a benzint a rendőrautóból. megköszönték a bejelentést. majd visszahívott egy ürge, neki is elmondtam, majd behívott az ügyész cc:6 hónap múlva. kihallgatott. majd megvádolt és rabosított. ott majdnem megvertek a rendőrök, a fotozásért. az iratismertetésen a rendőr azt vallotta, hogy szidalmaztam őt (az aki visszahivott, erről nincs hanganyag, csak a 107_es hívásról.) röviden ennyi
2011. nov. 23. 20:05
 14/19 A kérdező kommentje:
pontosít: az iratismertetési dokumentumokban olvasható volt a rendőr vallomása, ahol azt hazutta, hogy szidalmaztam őt. na ezért vittem magnót az elmeorvoshoz
2011. nov. 23. 20:07
 15/19 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Hát kib@szott nagy bunkó vagy, ahogy így szépen válaszolsz nekünk, továbbá a beszédstílusod sem valami mérhetetlenül művelt és nevelt emberre utal. De ha gondolod okoskodj tovább, bunkóskodj és sajnáltasd magad, mi csak megpróbáltunk segíteni és a kérdésedre válaszolni.


Ui.: nem kell sírnod fizetősön vagyok, bár vicces, hogy nem a raboktól+cigányoktól sajnálod az állami támogatást, hanem az egyetemistáktól.

2011. nov. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Fel fogom tenni a Youtube-ra az elmeorvosi vizsgálaton készített hangfelvételt csak időm legyen rá. Az magáért beszél. Az igaz, hogy ő nem tehet róla, de lagalább belerúghatok valakibe én is. fenn fog lenni örök időkre, évek alatt lesz 10.000 megtekintés az fix.
2011. nov. 25. 08:03
 17/19 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy választ vár a kérdező, erre nekiesnek. Lehet, hogy te valami olyat láttál ott, amit nem kellett volna. Elég furcsa a dolog.
2011. dec. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

EZŐZŐNEK!

Igen. Ilyenkor nem is bánja az ember, hogy ilyen népség ill az országuk becsődől - bóvikategóriások, genetikai söpredékek. Tulképpen, ha tényleg elmebeteg lennék, akkor se beszélhetnének így velem, pláne ha oktalanul szivat a bíróság és tiszta az elmém. Ezeknek mindegy is. Ezek mit tisztelnek egyátalán? semmit - nyílván, mert állatok ők valójában.

2011. dec. 3. 09:17
 19/19 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ennyi történt,semmi törvénysértő,csak olyat láttál,amit nem kellett volna,akkor írj egy(vagy inkább több) Tv társaságnak az ügyedről,hátha leadják.

Ha felrakod a hanganyagot,magadba rugsz bele mégegyszer,mert perelni fognak,aminek megintcsak te leszel a vesztese.

2011. dec. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!