Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi ez az abszurd dolog, ilyen...

Mi ez az abszurd dolog, ilyen lükék az emberek (kutya baj)?

Figyelt kérdés
Most nézem a tv-ben, hogy egy községben egy lakó kutyái szabadon támadhatják az embereket az utcán, és maguk védik ki a támadásokat. Botokkal, kövekkel ami van. Az önkormányzat meg tehetetlen. És senki nem csinál semmit. Mi ez ha nem birkatürelem.
2011. dec. 8. 01:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem annyira ritka, hogy ezen meglepődni kellene vagy kérdést kiírni. Fiatalabb koromban míg a szomszéd városban dolgoztam engem is rendszeresen ért kutyatámadás és kénytelen voltam kövekkel vagy botokkal kivédeni. Az ország számtalan részén ez ma is így van. Mi ebben olyan rendkívüli?
2011. dec. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert fontosabbak az állatok,mint az emberek.
2011. dec. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Láttam én is a riportot. Ha a gyerekemet veszélyeztetnék ezek a kutyák, akkor állatvédelem ide vagy oda én bizony odamennék és kinyírnám őket. Tényleg félelmetes vicsorgó vadak voltak szabadon az utcán...Nem is értem az ottaniak miért elégednek meg a bottal hadonászással???
2011. dec. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hulyék a népek. Bár szerintem elobb utóbb megmérgezik a kutyákat. Ez így megy.
2011. dec. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!