Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Két csajt bedrogoztak, megerős...

Két csajt bedrogoztak, megerőszakoltak, egyikük meg is halt, mit szóltok a hírhez?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Engem nagyon elborzaszt. Nem ez az első eset, hogy a tablettás módszerről hallok. De hogy most halálos áldozata is lett, ez szörnyű.


Hallottam, hogy ezt a drogos módszert jogilag gyakran nem lehet megfogni, mivel a kémikusok úgy mindig olyan dolgokat kutyulnak ki, amit törvény még nem tilt. Őrületes ez a bürökrácia.


Másik aggodalmam, hogy vajon nálunk is lassacskán kialakul a bevándorló bűnözés, mint Angliában, Párizsban?


2012. márc. 30. 15:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
Amíg ennyi féle fajta bevándorló szabadon jár kel az országban,addig ez a ráta csak emelkedni fog.Mintha nem lennének saját bűnözőink..Remélem ezeket elkapják és a faxukat a szájukba gyömöszölik.
2012. márc. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
67%
És akkor nem kell halálbüntetés? Nem a kwa anyátokat!
2012. márc. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
57%
Magyaroktól is hallottam, hogy csinálnak olyat néha, hogy drogot tesznek az italba, csak az a különbség, hogy abba nem szoktak belehalni a lányok. Ez a fekete-afrikai kultúra brutálisabb, ők kevésbé figyelnek a részletekre, ezért lett itt most ilyen tragikus következmény.
2012. márc. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%

Persze sajnálom őket, de csak kicsit. Igazából természetes szelekció.


Gondolom szintén a rosszfiúk ráncigálták el őket szórakozni.

Gondolom rájuk lett erőszakolva a pia is.


most komolyan. Egy normális lány nem fog ismerkedni olyan emberrel akiről lerí, hogy gáz. Most nem arra gondolok, hogy négerek, hanem arra, hogy az ilyen kábszeres arcokról alapból látszik, hogy nem egy normális ember. De tudjátok, a fiatal kis pi.ák buknak az ilyen alakokra. Akkor meg...

2012. márc. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%

Egyrészt sajnálom őket.


Másrészt mit keresett két 17 éves lány csütörtökön(!) valami szórakozóhelyen? Hol voltak a szüleik? Nem volt nekik másnap iskola? Miért piáltak? Minek mentek fel vadidegenekkel egy hotelbe??? A szülők meg a sok tiniribi az ilyen esetek kapcsán igazán a fejéhez kaphatna!

2012. márc. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Az tény,hogy két 17 éves lánynak semmi keresnivalója nincs egy szállodai szobában férfiakkal.Tény,hogy a drink-bárban sincs.Tény,hogy az éjszakában sem.De ettöl függetlenül,azért sem megerőszakolni,sem bedrogozni nem kellett volna őket.
2012. márc. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
26%

# 4/7


# 5/7


Hogy nem sül le a bőr a pofátokról ti mocskos férgek?

Jó hogy nem egyenesen ők a hibásak...

Vagy miért nem mondjátok azt, hogy gyerekcsíny volt?

2012. márc. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%

Részvétem a családnak.


Lehetne tanulság is a többi fiatal számára, de úgysem lesz.

"A két lány a belvárosban szórakozott, amikor megismerkedett a két férfival. Több szórakozóhelyen megfordultak, sok alkoholt fogyasztottak"

Aki ugye qrvának áll, ne csodálkozzon, ha... Mindez úgy is végződhetett volna, hogy buliztak egy jót a barátnőjével.

2012. márc. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészről szörnyű és részvétem a családnak.


Ugyanakkor a csajok leálltak ismerkedni a két ürgével ami már alapvető hiba volt.

Innentől lehet hogy meghívták a lányokat pár italra és közben rakták bele a drogot de az is hogy már csak a szállodai szobában.

Majd kiderül a nyomozás során!


Ugyanakkor az is kiderült hogy a csajok ittak rendesen és belementek az ismerkedésbe. Innentől nem 2 szende ártatlan lányt szedtek rá hanem 2 bulizós csajt akik talán "valami újdonságra" vágytak!


Pár éve még én is többet buliztam és bizony rengeteg csaj oda volt a feketékért a bulihelyeken és bizony nem volt nehéz nekik felszedni pár könnyűvérű magyar csajt.

Sajnálom de ezt tapasztaltam...

2012. márc. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Nem is tudtam hogy ennyire megy ez a fekete divat, meg a legandás 20+os péló. AIDSről nem hallanak, az is az őskontinensről áramlik be.


Még most csírájában kéne ezt elfojtani, különben csak sűrűsödni fognak az ilyen esetek.

2012. márc. 30. 17:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!