Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Törvénysértő ez? (ügy részlete...

Törvénysértő ez? (ügy részletezése alul)

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok. Van egy kis 5 tagú csapatunk. Hétvégén rendszeresen kijárunk az erdőbe gyakorlatozni (airsoft-lövészet, kúszás, futás, akadálypálya, gázmaszkban futás, rejtőzködés, sebesültszállítás és terepismeret). Na de a dolog ott kezdődik, hogy a városban találkozunk mindig menetfelszerelésben (egységesen mindenkinek német terep zubbony és nadrág a bakancsba betűrve, MH hátizsák, MH rohamsisak, ujjatlan bőrkesztyű, oldalunkon gázmaszk, hátizsákból kilóg a gyalogsági ásó, és van közös felvarrónk is: fehér pajzsban egy vörös kettőskereszt. Nem esős időben 150x90-es magyar hadizászlót (farkasfogas-címeres) is viszünk egy rúdon, és amikor megyünk, akkor kettes oszlopban egyszerre lépünk, az 5. ember elöl áll és viszi a zászlót. Kérdés, hogy ezzel megsértünk-e valamit, mert akkor változtatunk egyből.
2009. jún. 16. 01:25
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Tehát mindenki beteges aki nem a Honvédség keretein belül vesz részt katonai képzésekben.
2009. jún. 16. 22:00
 22/29 anonim ***** válasza:
78%
szerintem egyáltalán nem beteges...ezt tartja fontosnak, fegyelem van körülöttük...inkább becsülni kéne, hogy 17 évesen (én is annyi vagyok) nem drogozik, meg erőszakol meg lányokat egy sötét sikátorban...
2009. jún. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

azok nem

de amit csináltok, az bizony pótcselekvés

2009. jún. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
59%

A sok hülye itt irkálja hogy betegek vagytok meg ilyenek.EZ IS CSAK EGY HOBBI! Értsétek már meg! azért mert fegyelem van a saját kis csapatukban nem kell orvoshoz menniük! Az ásó meg pl gondolom azért van náluk hogy minél (élethűbb legyen a játék)


Szerintem nem büntetnek meg a sündőrök! Semmi törvénybeütköző nincs nálatok!


Szebb Jövőt!

2009. dec. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Sztem tök normális amit csináltok, ez a beállítottságotok,

én azt sajnálom hogy nekem sose jött össze ilyen haveri köröm akikkel ki tudtuk volna azt élni, mivel mindegyik cod2 ig jutott, és arra nem vette a tökét hogy egy erősebb cuccal seggbelövessék magukat, meg hogy felemeljék a s3ggüket a becses gépük elöl,

Ezért én egymagamba szoktam néha néha a saját lakásunkat "feltúrni" az AS-emmel ha nincsenek itthon,


mondjuk volt egy ismerősöm akit a rendőrök egy 5 emeletes ház faláról szedték le, mert a tetőről leereszkedett a haverja ablakához, és úgy nézett ki mint egy terrorista, és szerinte tök poén volt az hogy úgy közlekedik mint egy komandósXD


mellesleg mi 14 évesen(ezt most nem azért írom h ezen a szinten vagy) a 10 emeletesbe, a lépcső házba futottunk fel le 10-15 kilós hátitáskákkal és túra bakancsokba.

én megértem, néha én is összeszedném a haverjaimat, ha akadnának iylen beállítotságúak, és kimennénk célba lőni, vagy egymást, vagy csak simán a "mozgást" gyakorolni terepen, még így 20 évesen is:)

2010. jan. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

még annyit, hogy az AS puskát szigorúan ne vegyétek elő utcán, IGEN erősen fegyvernek látszó tárgy, éjjel nálunk is kilógóott egy ismerősöm mp5 ösének a csöve, és észrevették a rendőrök, kérdőre vontak, de azt habiztuk hogy csak az utca tuloldalára megyünk vele, mert ott lakunk,

elfogadták, bár sztem tudták h kamu, azt anyit mondtak, hogy ha egy óra mulva is kinn látnak minket a környéken bevisznek.


szal azért azzal óvatosan,


mellesleg, én maradnék az AS nél, katona nem lennék, az ideológia tetszik, meg az a fegyelem, imádnám, de egy jó társasággal ugyan ezt az AS be is megtalálod,

nameg, nem sok kedvem van iylen korrupt rendszerbe katonáskodni, és most nem csak a baloldalra gondolok, hanem mindre,


és gondold át hogy a hadseregbe, egyszer hibázol csak, az AS-be meg csak elteszed a fegyódat, felemeled a kezed, és 5perc múlva vissza állsz.

2010. jan. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
sztem kvajó elfoglaltság:D:D miis szoktunk airsoftozni:D
2010. júl. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
itt igaza van mindenkinek, aki az mondja hohy ez jo hobbinak csinálni.hol tartana a világ, hogyha senkkise csinálná azt amit szeret csinálni. mindenki monotonom azt csinálná amit e világ elvár tőle, tanulj, dolgozz, alapíts családot. Amugy feszültség levezetésre igenis jó!
2010. aug. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Jézusom.. ez mekkora már!! :D

Hallod mekkora arc lehetsz, jönnék én is veletek! :D

Imádom az ilyeneket, lány vagyok, és sajnos a barátnőim túl lusták bármit is csinálni.. :)

2010. okt. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!