Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez büntetendő? (Kérdésed túl...

Ez büntetendő? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Ha valaki visszaél egy másik ember képeivel (facebookon fent lévő képek) egy társkeresőn? Az "áldozat"-ról olyan dolgokat ír ki, hogy drogos, szexmániás, stb, az ő nevében ismerkedik!


Szóval ez büntetendő?


2012. máj. 20. 13:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
22%

igen


A rendőrök megbas.zhatnak téged ezért.

2012. máj. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt ilyen egy közösségi oldalon,ők letiltották az adatlapot,mikor ezt jeleztem.
2012. máj. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Engem?

Az én képeimmel élnek vissza. Írtam az oldalnak, törölték is, de újraregisztrálták!


Az egyik ismerősöm hívta fel rá a figyelmemet, ő beszélt msn-en is ezzel a kamussal, és egy k*rvának állít be, aki drogozik, és egész nap iszik... Meg találkozókat szervez meg...

2012. máj. 20. 13:11
 4/25 anonim ***** válasza:
Akkor most mehetsz a rendőrségre,és panaszt tehetsz.Tudod kicsoda így nevet is tudsz mondani.
2012. máj. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
0%

első vagyok.


Azt hittem, hogy te szórakozol más képével, bocsi.

2012. máj. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
De nem tudom, ki ez!
2012. máj. 20. 13:13
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem fedte fel magát, csak az ismerősöm írt nekem facebookon egy levelet, hogy nem kívánja velem tovább tartani a kapcsolatot, mert egy drogos senkiházi vagyok. Na és innen tudtam meg.
2012. máj. 20. 13:14
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Andropov.!

Ne küldjél privát üzeneteket,Ha valami mondandód van akkor ide írd le,és ne nekem üzengess hanem a kérdezőnek..rendben?????Engem nem érdekel a véleményed...

2012. máj. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
Honnan tudná a kérdező a nevét amikor az ő személyazonosságát használja?
2012. máj. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem fogják megtalálni, teljesen feleslegesen futkoznál a rendőrségre. Ne tegyél fel magadról olyan képeket a netre, amikkel vissza lehet élni. A facebook-ra sem.

Amúgy meg ismerkedj meg vele és szivasd meg, hogy egy életre elmenjen a kedve. Ha az ismerősöd ismeri az msn címét, azt is közzé lehet tenni itt-ott, ami neki nagyon nem fog tetszeni...

2012. máj. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!