Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez büntetendő? (Kérdésed túl...

Ez büntetendő? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Ha valaki visszaél egy másik ember képeivel (facebookon fent lévő képek) egy társkeresőn? Az "áldozat"-ról olyan dolgokat ír ki, hogy drogos, szexmániás, stb, az ő nevében ismerkedik!


Szóval ez büntetendő?


2012. máj. 20. 13:07
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Teljesen normális, visszafogott képeim vannak kirakva. És csak az ismerőseim láthatják...
2012. máj. 20. 13:18
 12/25 A kérdező kommentje:
Ip-cím alapján sem tudnák lenyomozni?
2012. máj. 20. 13:18
 13/25 anonim ***** válasza:
Letudják nyomozni ip-cím alapján.
2012. máj. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Nem is kell nevet tudni. Elvileg az IP címét le lehet nyomoztatni.
2012. máj. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

*


le tudják nyomozni

2012. máj. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
24%
Mondjuk kérdező, az is érdekes, hogy az úgynevezett barátaid annyira nem bíznak benned, hogy az első negatív dolognál azonnal elhiszik, hogy drogok k**va vagy. Szerintem ez sokkal nagyobb probléma, mint hogy valaki szórakozik a neten a képeiddel. Felfogtad? A barátaid, akiknek szeretni kellene, feltétel nélkül melléd állni a bajban, bízni benned, a végsőkig védeni, az első problémánál CSERBEN HAGYNAK. Ha tényleg drogos lennél, akkor is segíteniük kéne, nem lelépni. Nem barát az ilyen, de legalább most kiderült.
2012. máj. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

És mi van akkor, ha nem állandó IP címről internetezik? Mert ilyen is van.

Vagy mi van akkor, ha váltogatja a netkávézókat?

Semmi esély rá, és piti ügy ahhoz, hogy foglalkozzanak vele.

2012. máj. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

#18 Biztos te vagy az aki szórakozik!


Valamiért nagyon nem akarod, hogy a kérdező feljelentést tegyen.

2012. máj. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
2.vagyok : amikor velem történt ez,eleinte én se tudtam ki az.Olyan képeket rakott fel,ami teljesen törvénybe ütköző volt: drogok kiló számra a képen,hasonló kinézetű csaj félreérthető helyzetekben és szituációkban.És egyszer csak eszembe jutott valaki,akit már nagyon régen láttam,be lett fenyítve mert bevallotta,de nem szedte le,így kb. 30 jelentést küldtem az oldalnak az ismerőseimmel együtt,így leszedte az üzemeltető az adatlapot.
2012. máj. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nyugodtan feljelentheted, megtalálják és meg is büntetik. Az egyik barátnőmet egy szexpartner oldalra tették fel telefonszámmal, ráadásul céges mobil volt. Feljelentette az illetőt, aki felfüggesztetett kapott.
2012. máj. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!