Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet tenni a telefonos...

Mit lehet tenni a telefonos zaklatások ellen?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben naponta többször is hívogatnak mobilon és vezetékesen is mindenféle termékforgalmazó cég,biztosítók,bankok stb.Már nagyon idegesítőek mert sehogyan sem tudom őket lerázni,ha meg nem veszem fel a telefont akkor egymásután próbálnak újrahívni. Mit lehet ilyen esetbe tenni?

2012. jún. 11. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Titkosítani kell a számokat.
2012. jún. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

feljelentés a rendőrségen. A rendőrség a feljelentés nyomán bekéri a telefonodat,és nekik a cellainformációkból -és egyébként is- kötelesek kiadni a szolgáltatók ilyen esetben a hívószámot,onnantól pedig egy hatóságnak percekbe, de maximum órákba telik kideríteni, ki szórakozik.

Utána az illető elnyeri a büntetését, te meg megszabadulsz a zaklatótól. Alapesetben ez a szitu.

2012. jún. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg nekik, hogy töröljenek ki a nyilvántartásukból. Vagy kérd a főnököt, és neki mondd meg. Első lépésnek ez megteszi.
2012. jún. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én reflexből kinyomom amikor elkezdik a sablonszöveget. Rejtett számot alapból nem veszek fel, mert néha azon is hívnak.

Sőt, sunyi módon csak 1-2 perc után derül ki mit akarnak.

2012. jún. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
79%
Nekem van egy eléggé szenilis nagyanyám akinek az a hobbija,hogy képes órákon keresztül panaszkodni vadidegen embereknek a telefonba. Amikor ilyen hívást kapok csak szólok neki,hogy:mama téged keresnek! Tuti,hogy többet nem telefonál még egyszer az illető.
2012. jún. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem egy kötsög ismerősöm haverjai hívogattak, mert átirányította a telefonját az én telefonszámomra. Egy idő után azt csináltam hogy felvettem a telefont, oszt félreraktam, hadd beszélljenek.
2012. jún. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A többiek már leírták a békés módszereket, de ha nem jön be...


[link]


Előbb-utóbb el fog patkolni az összes zaklató, ha követed a hősies önfeláldozó példáját. Ezt lehet tenni.

2012. jún. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hívásblokkoló programok telepítése a megoldás.

[link]


Én örülnék neki ha zaklatnának, mert élvezet látni, hogy a hívásblokkoló program blokkolja a gyanútlan zaklatót.

2012. jún. 12. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 hellosztok válasza:

vagy fel hivod a szolgaltatot es belaitatod hogy magan telonszamon ne hiv hatjanak!

vagy telefonon beállítások/ hivas beállítás/ es ott kell valahol lenni hogy ismertelen

szamok automatikusan elutasítása! ez mobilon van csak! vezeték esen a szolgaltatot kell hivni meg beszelni beluk hogy mi a hwlyzet mit tud nak ajanlani alatalana ajanlanakm hogy tejtet szamot bealitjak hogy nem hív hat kb enyi!

2014. jún. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!