Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jobb lenne ha visszahoznák a...

Jobb lenne ha visszahoznák a halálbüntetést?

Figyelt kérdés
Lehet, h jobb lenne, de kevesebben vallanák be, ha hülyeséget csináltak. És ha ártatlan embert akasztanak fel?

2012. júl. 21. 12:01
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:

Én visszaállítanám, de az EU úgyse engedné. Jönnének a fenyegetéseikkel egyből.

Szerintem már az is elég lenne mint Texas-ban, ha valaki engedély nélkül megy be a portádra agyonlőheted.

2012. júl. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Én inkább olyan munkatáborokat alakítanék ki, ahol a bűnözők kívánnák a halált. Persze ilyet nem lehet, mert hát ugye k..vára liberálisak vagyunk meg jogállam, meg demokrácia meg bla,bla,bla... A bűnözőnek jogai vannak meg esélyt kell adni az újrakezdésre. Egy gyilkos áldozatát milyen jogok illetik, vajon kaphat-e esélyt az újrakezdésre?
2012. júl. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
67%

Ugylátszik sok olyan van itt Gyakorin, aki a 2. üzenetbe beleillik.


Gyilkos azért gondolom nincs (remélem!) de sok kanos magyar férfi, gondolkodik az erőszakításon ezekszerint! (pontozásból itélve).


Tény hogy a lopás, csalás, minden egyéb ilyesmi, magyarország szégyenei, ettől leszünk szarak. Ettől megyünk lejebb. Hiába a normális élet, ha az agressziv emberek neki mennek ennek annak az utcán. A skinhead bántják a cigányokat a cigányok a magyarokat.


Miért? Mert hülyék. Aki nem tud ugy elmenni az utcán, hogy ne verje be a másik arcát oknélkül, jóhogy kerüljön villamosszékre!


Mit érünk ha gazdag lesz az ország? De humán erőforrásilag selejt? Terrorizáljuk a másikat? Mért nem segítünk egymásnak ahelyett, hogy pofon vernénk? Mit érünk el vele? Mért bántjuk a nőket? Mért gyilkolunk?


Erre kéne még odafigyelni! És ez egyedül csak a halálbüntetéssel valósítható meg! Akinek nem inge ne vegye magára. Aki normálisan él, az ezután is normálisan fog. Csak a másik nem megy oda hozzá csontottörni, mert tudja hogy meghalna emiatt. Ha meg mégis, saját maga okozta a baját.

2012. júl. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
33%
igen jobb lenne, mert a csatáriféle gyilkosok lógnának. nem a szegény cigányt kell bántani, hanem a háborúsbűnöst. én bevezetném a különösen súlyos rasszistabűncselekményekre, pl. a Tatárszentgyörgyi tragédia
2012. júl. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
tatárszentgyörgy épp itt van melletem! Szó szerint szomszéd város. Ismerösöm részben teljesen bevizelt, pedig nem cigo se ő se én.
2012. júl. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
Mit emlegetsz te itt "RÁSZIZMUST"?! Ennek a német párnak, akik tanyát vettek és majdnem halálra verték és erőszakolták őket etnikumék, vajon ezek után van kedve EU-s "neoliberális demagóg szöveget" hallgatni!? Bűnözök és orgyilkosok irány az első fára, majd lenne itt rend.
2012. júl. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:

"TÉNYLEG?

[link]


Egy emberi jogi cég magánkutatása szerint volt ártatlan. Amíg bíróság nem mondja ugyan ezt ki, addig bűnös.

Mellesleg én támogatnám, de tényleg csak különösen súlyos bűncselekmények elkövetése után és csak akkor ha teljesen egyértelmű ki volt az elkövető (pl a helyszínen elfogták).

Meg az is jó lenne, ha üdülők helyett a börtönök önfenntartó munkatáborokként működnének.

2012. júl. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
2012. júl. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%
Cigó bűnbandákat azzal akartok normális életre rávenni, hogy nem szabad rabolni, erőszakolni, gyilkolni? Simogatni a kopaszra borotvált fejüket primitivéknek?! Egyre jobban bevadul a magyar lakosság, felfegyverkezik és baltát vagy fegyvert ragad, ha megtámadják! Akkor aztán jajgathattok, hogy rasszizmus!
2012. júl. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
58%

Ilyenkor mindig talál egy húgyagyú egy kivételt, amit tud mutogatni, hogy valahol valamikor kivégeztek egy embert ártatlanul. Igaz, a többi 999999 megérdemelten halt meg, de az nem érdekli a barmokat.


Az EU-nak bizonyos dolgokba van beleszólása, bizonyos dolgokba nincs. Románia is EU-tag,ott pl. nem engedték a b..zifelvonulást, az EU hőbörgött vagy 2 hétig, aztán lekussolt. Nálunk az EU-ra hivatkozva mindent meg kell csinálni.

2012. júl. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!