Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jobb lenne ha visszahoznák a...

Jobb lenne ha visszahoznák a halálbüntetést?

Figyelt kérdés
Lehet, h jobb lenne, de kevesebben vallanák be, ha hülyeséget csináltak. És ha ártatlan embert akasztanak fel?

2012. júl. 21. 12:01
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy ártatlan? A tudomány eredményei ma már megdönthetetlen bizonyítékok, mint pl. a DNS! Hiába védenék itt a "testvirei" ezt a mocskos disznó Pénteket, Bándy Kata végigkarmolta a hátát, a körme alatt ott volt a bőre! Megjelölte a rendőrség számára. Ilyen döntő bizonyítékok mellett jöhet a kötél! Sőt, a nyílvános kötél! Rohadjon meg az EU-s ejnye-bejnye, ahol van.
2012. júl. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:

Szerintem visszahozhatnák, de más törvényekkel.Én úgy gondolom, a gyilkosok vagy nagyon veszélyes, visszaeső bűnözők részére kéne a halálbüntetést fenntartani de úgy, hogy pl.10 év börtön és utána halál.Tehát feltétlenül hagyni kellene elegendően hosszú időt ahhoz, hogy ha esetleg mégis ártatlan lenne, arra fény derülhessen.

Vagy ott van az életfogytiglani börtönbüntetés, de én nem látom értelmét annak, hogy kegyetlen gyilkosokat tartsunk.

Kiengedni őket pedig végképp nagy könnyelműség!

Az az ötlet jó, hogy tartsák fent a börtönben magukat, valamilyen munkából.

Lehet, hogy a halálbüntetés nem jelent mindenkinek visszatartó erőt.De a többség így szerintem elgondolkozik, megéri-e agyoncsapnia valakit.


Nézem a híradót és elborzadok, minden napra jut valami gyilkosság, sokszor több is.Most már fényes nappal is csak úgy rárontanak az emberre a saját házában??!Hát hol élünk?Az ilyeneket ott helyben le kéne lőni.

2012. júl. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
22/22: a lakosság már fegyverkezik és nemcsak Pécsett, mindenhol! Aztán jön majd a nagy jajgatás, hogy ártatlan volt a betörő, akibe belelőtt a tulajdonos.
2012. júl. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
Mellesleg van sok rendőr, de miért nem látni őket odakint?Többet kellene kiküldeni járőrözni, járjanak csak fel-alá éjjel nappal.A régi,"csúnya" rendszerben úgy csinálták.Nagyobb is volt a közbiztonság!Szinte minden sarkon rendőr állt.Még azért is büntettek, ha biciklivel felment valaki a gyalogjárdára.Most meg az emberek ölik egymást, gyalogosok között száguldoznak a biciklisek, rodeózik autó, motor, rendőrt meg nem látok sehol.Akkor min csodálkozunk?
2012. júl. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos rossz állapotban van a nagyi háza, ki tudja, miért, éppen az övét szemelték ki mocskosék. Éjjel lábdobogás a ház körül, ellopott fémtárgyak, esőcsatorna feszegetése. Aztán már a zárat is feszegették. Nagyi felkapta a fejszét, és amikor belesett a cigó, felemelte. Fejvesztve menekült a kb. 14-15 éves betörő. Hol van a magyar rendőrség, Pintér úr?!
2012. júl. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:

Már nemazért, de én simán elfogadnám azt is, ha valaki betör hozzám, agyonüssem "véletlen"


Szóval sötét van, valaki bejön nemlátom megütöm baseballütővel (mint védelmi fegyver) ő meghal pl.


Szerintem ez így teljesen elfogadott. Magára vessen hogy betört a házamba. Ami csak az enyém, a sajátom, legalább ott legyek má biztonságba.

2012. júl. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
Én a halálbüntetést csak úgy engedélyezném, ha az elkövetőt éppen tetten érik. Pl. az új Batman film vetítésén az elkövetőt a helyszínen ki kellett volna végezni. Ám olyan esetben, ahol nem kapják rajta, ott nem, mivel nem 100%, hogy xy az elkövető így akár egy ártatlan embert végezhetnek ki.
2012. júl. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%
Ez az amerikai Batman-film bemutatón gyilkoló állítólagos ideggyógyász nem más, mint skizofrén elmebeteg! Az képzeli magáról, hogy ő Joker, Batman ellenfele! Ezért gyilkolt, ezért akart robbantani is. Helyben kellett volna szétlőni a hibbant agyát.
2012. júl. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
Én sem kérdeztem volna a Batman film lövöldözőtől semmit. Megölt 12 embert? Pusztuljon Ő is, ez egyértelmű.
2012. júl. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
Azon akadtam ki, hogy ez a Batman film bemutatóján lövöldöző alak elvégzett több iskolát, orvosegyetemet, PH-s most, hát miféle oktatás van Amerikában?! Senkinek sem tűnt fel, hogy nem komplett? Könyörgöm, orvosegyetemre járt! A túl csendes alakok közül kerülnek ki az őrült gyilkosok (mint pl. Breivik).
2012. júl. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!