Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jobb lenne ha visszahoznák a...

Jobb lenne ha visszahoznák a halálbüntetést?

Figyelt kérdés
Lehet, h jobb lenne, de kevesebben vallanák be, ha hülyeséget csináltak. És ha ártatlan embert akasztanak fel?

2012. júl. 21. 12:01
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:

Párom is csendes ember mégis néha kijön belőle az állat és sokan nem is gondolnák, mert a suliban se az oviban egy deka gond nem volt vele, már imádkoztak, h legyen már ez a gyerek kicsit rossz. Tessék néha rájön az ideg tör zúz csak ugye ezt senki nem látja. Sajnos van ilyen, h nem venni észre valakin, h agyalágyult.

De én mindenkivel egyetértek, vannak akikkel csak részben. Mindenkinek igaza van. Én a többszörös visszaesőket, nőerőszakolókat, gyilkosokat tenném a túlvilágra. Vagy ha már nem pusztulhatnak akkor a börtönök legyenek teljesen a rabok által önfenntartóvá. Semmiféle állami támogatás. Ha valaki támogatni akarja arra ott van az adó 1% és ott van még a adományozás. Én az állam pénzéből 1 Ft-ot nem vennék el, az ilyenek miatt akik lopnak, csalnak-hazudnak, a rosszabbik fajta meg iszonyatos bűnöket követ el, családon belüli erőszakról nem tudom még milyen aljasságokat követnek el, nem is beszélve.

2012. júl. 28. 12:37
 42/43 anonim ***** válasza:
Kigyulladt egy gyöngyösi ház, meghalt a 81 éves férfi. De nem a tűztől, hárman ölték meg. A szokásos módszer: betörés éjszaka, valaki mégis van a lakásban. Agyonverik, kirabolják, a nyomokat úgy tűntetik el, hogy felgyújtják a házat. Ezeket nem kímélném, csak a 16 éves maradna börtönben.
2012. júl. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Ha jobb társadalmat akarunk, dirva mészárlás elkerülhetetlen.
2012. júl. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!