Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért kérdés egyáltalán az...

Miért kérdés egyáltalán az eutanázia kérdése?

Figyelt kérdés

Milyen jogon szabják meg a világban egyes emberek, vezetők, hogy ÉN a SAJÁT életmmeeel ha úgy hozza a sors, mit kezdjek???

És miért van aki nem támogatja ezt?

Egyáltalán másnak mi köze ehez?



2012. aug. 4. 19:43
1 2 3
 21/23 zusomJe ***** válasza:

korám ?:P

elírtad mi ? :)

2012. aug. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

istenem egy betű

KORÁN

megfelel?

2012. aug. 10. 22:23
 23/23 anonim ***** válasza:

1 Kor= Pál apostol első levele a korintusiakhoz a Biblia Újszövetség, Újtestamentum részében:

Javaslom böngészni: [link]

A 13. fejezetből idézet(1 Kor):

"A legkiválóbb adomány a szeretet

1Szólhatok az emberek vagy az angyalok nyelvén, ha szeretet nincs bennem, csak zengő érc vagyok vagy pengő cimbalom. 2Lehet prófétáló tehetségem, ismerhetem az összes titkokat és mind a tudományokat, hitemmel elmozdíthatom a hegyeket, ha szeretet nincs bennem, mit sem érek. 3Szétoszthatom mindenemet a nélkülözők közt, odaadhatom a testemet is égőáldozatul, ha szeretet nincs bennem, mit sem használ nekem. 4A szeretet türelmes, a szeretet jóságos, a szeretet nem féltékeny, nem kérkedik, nem is kevély. 5Nem tapintatlan, nem keresi a maga javát, nem gerjed haragra, a rosszat nem rója fel. 6Nem örül a gonoszságnak, örömét az igazság győzelmében leli. 7Mindent eltűr, mindent elhisz, mindent remél, mindent elvisel. 8S a szeretet nem szűnik meg soha. A prófétálás végetér, a nyelvek elhallgatnak, a tudomány elenyészik. 9Most megismerésünk csak töredékes, és töredékes a prófétálásunk is. 10Ha azonban elérkezik a tökéletes, ami töredékes, az véget ér. 11Gyermekkoromban úgy beszéltem, mint a gyerek, úgy gondolkoztam, mint a gyerek, úgy ítéltem, mint a gyerek. De amikor elértem a férfikort, elhagytam a gyerek szokásait. 12Ma még csak tükörben, homályosan látunk, akkor majd színről színre. Most még csak töredékes a tudásom, akkor majd úgy ismerek mindent, ahogy most engem ismernek. 13Addig megmarad a hit, a remény és a szeretet, ez a három, de közülük a legnagyobb a szeretet."

2012. aug. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!