Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A szomszéd megszabhatja, hogy...

A szomszéd megszabhatja, hogy én hol mászkálok a saját telkünkön?

Figyelt kérdés

Rámszólt a szomszéd, hogy hol mászkálsz te erre. (a kerítés felé egy kb 80-100cm átjáró, és mivel elvágtam a lábam, nem akartam a porba mászkálni, mert a másik út a tyúmokon keresztül vezet) erre nekemesett, hogy hol mászkálsz te erre, amire a majdnem anyázásba fulladt helyzetből az következett, hogy rágalmazott. (,, Isten ba.szta volna meg a fajtádat nagyapáddal... meg nagyanyáddal együtt.") Erre már inkább nem szóltam semmit, mert már ment elfele. A baja az, hogy átlátunk. A másik szomszédjából felnő a fű a szobájába. Arra a kérdésre, hogy ugyan, nem le van betonozva a szoba nem kaptak választ. A másik szomszéd felé árkot ásott és sz.rt hordott oda. A harmadik szomszéd meg elkerítette azt a részt, ahol közös kerítésszakasz van. Szóval érdekes ember. 70 évesen a 2 méteres gödörből úgy kiugrik, ha meglát valakit, hogy huszonpár évesen megirigylem. Privát biztonsági őr, ahányszor elmegyek, elkísér, de ma szólt először, de nem volt annyi lélekjelenlétem, hogy felvegyem.

Megtilthatja, hogy én ott elmenjek?


2012. júl. 17. 22:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem!! Ahhoz neki semmi köze...
2012. júl. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem tilthatja meg, de nem lehetséges hogy egy kicsit be volt csiccsentve? A leírásból ítélve veletek eddig nem lehetett problémája, így nem látom értelmét, hogy csak úgy rágalmazzon.
2012. júl. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

De, volt már, az említett járdaszakasz használata miatt, valamint a disznók miatt, valamint mert a felesége beteg.

Ez utóbbi hogy miből kifolyólag, de minden 3. indok, hogy az ő felesége beteg. Valamint régen a permetszert folyamatosan úgy locsolta, hogy a tyúkokra, amik tömegesen dögleni kezdtek. Akkor elvittük őket onnan. De nem normális, mert meg volt szomszédok elé, és ordít be neki,hogy ilyen házat vettél meg hasonlók. Jön felénk, és pofázik, hogy mit képzelünk, hát ezt nem szabad. (szénát hoztak) Először normálisan szólt, akkor figyelembe se vettem, de aztán gőgösen, erre megmondtam neki, hogy itthon, mi baja vele, arre hogy átlátok. Megint, hogy hon járkálsz, erre már megkérdeztem hogy mi köze hozzá. Erre mondott valamit, nem értettem, aztán mondtam neki, hogy itthon vagyok, azt csinálok amit akarok, nehogy ő szabja meg, erre megint mondtt valamit, aztán mondta az előbb említett istenes káromkodást, amire már nem szóltam semmit. Arra mondta, hogy ők is mindig visszaszólnak neki, mert ahányszor kedvéretettek, annyiszor kapott rájuk. Nem normális, mondom, hogy benő a szobájába a fű, mert nem engedik kiszedni a fal mellől.

2012. júl. 17. 22:25
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

"Arra a kérdésre, hogy ugyan, nem le van betonozva a szoba nem kaptak választ." Elég nehezen lehet értelmezni, amiket itt össze írtál.

Nyilván a szomszéd nem határozhatja meg, hogy hol mászkálsz a saját telkeden.

2012. júl. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

A másik szomszédjának mondta, hogy átmegy kiszedi a füvet a ház tövéből, mert benő a szobába. Erre megkérdezték, hogy hát nincs lebetonozva a szoba? (csak hülyeségből) de nem válaszolt rá.


Tudom, gondolom mi sem vagyunk szentek, de akkor miért van olyan szomszéd, akivel amióta odaköltöztek jóba vannak, és amiben tudják támogatják egymást? A négy szomszédból kettő rendes, 2 meg bolond. Amikor odaköltöztek mondták nekik, hogy hogy lehettek olyan hülyék, hogy pont az a két bolond között vettek telket, de akkor még nem volt olyan nagy baj velük, csak esőbe belocsolt a fedett helyre, ha ott jártak meg ilyenek. De ezért nem szóltunk had élvezze.

Mondom, biztos, hogy velünk is van baj, de miért van másik két szomszéd, akikkel semmi gond. És érdekességképpen a környékbeli embereknek sincs baja egymással, csak azzal a két bolonddal, és a két bolondnak meg az egész környékkel.

2012. júl. 17. 22:35
 6/18 anonim ***** válasza:
Úristen.. anyira határozhatja meg,mint amennyire te,hogy ő hova szarjon.
2012. júl. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
persze, hogy megszabhatja, mindig az erősebb kutya baszik
2012. júl. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
igen
2012. júl. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, az igen mit takar?
2012. júl. 17. 23:07
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
megszabhatja
2012. júl. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!