Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez zaklatásnak minősül?...

Ez zaklatásnak minősül? (kérdésed rővid magyarázatod hosszu)

Figyelt kérdés
Mindennap ott van egy kocsi ahol én és jőn utánnam ma már házam előtt is itt volt mít akarhat? Mit csináljak?
2012. aug. 5. 21:36
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle
2012. aug. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:

Hozzád szól?? Téged les?? Mutat bármit is azon kívül hogy a kocsi ott van??

Ha nem akkor nem minősül zaklatásnak,mert közterületen oda és akkor áll a kocsival amikor akar. Akár véletlen műve lehet.

2012. aug. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
4 hónapja véletlen műve nem szól semmitsem nem is mutat semmtisem csak néz! :( És ha Elakarnak Rabolni?
2012. aug. 5. 21:44
 4/37 anonim válasza:

1. Szólj a szüleidnek az nagyon fontos


2. Valamelyik barátoddal vagy anyukáddal apukáddal menj oda és kérdezd meg mit akar egyedül semmi kép mert ki tudja mi a szándéka


3. Ha 1 vagy 2 napon belül még mindig követ jelentsd föl a rendőrségen


4. Azért lehet hogy erre van valami logikus magyarázat is de nem hiszem 2% arra hogy nincs magyarázat


5 Remélem hamar leszáll rólad :(

2012. aug. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
már 4 hónapja ez megy!!! kb 1 orája itt állt háznál és felfele nézett biztos nem a szomszéd Pistát nézi! :( :( de Mit mondja szűleimnek? de ha valakivel vagyok akkor sehol sincs!!! és Rendőrségen mít mondjak?
2012. aug. 5. 21:49
 6/37 anonim válasza:
a 2 pontot ne vedd figyelem be bocs rossz ötlet volt
2012. aug. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim válasza:
ja és a rendszámot próbáld megszerezni és az a rendőrségen megmutathatod azzal már tudnának mit kezdeni
2012. aug. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Tudom a rendszámát az a gond hogy mindig más kocsiból néz!!! :(.De azt hiszí hogy hűlye vagyok hogy nem veszem észre!!.Már ott tartok hogy ha mégeggyszer meglátom odamegyek és kítépem a kocsiból :@:@
2012. aug. 5. 21:52
 9/37 A kérdező kommentje:
Mit csináljak???
2012. aug. 5. 22:06
 10/37 anonim ***** válasza:

Fő kérdésre: Nem. (Zaklatás az az emberi méltóságot sértő, szexuális vagy egyéb természetű magatartás, célja vagy hatása valamely személlyel szemben megfélemlítő, ellenséges, megalázó, megszégyenítő vagy támadó környezet kialakítása.)


Mellékkérdés 1., : Csak ő tudhatja, hogy mit akarhat. Nem is biztos, hogy téged követ, lehet más miatt van a nyomodban, ha tényleg a nyomodban van.

Mellékkérdés 2., : 1. Menj oda hozzá és kérdezd meg! 2. Hívj rendőrséget! 3. Ne csinálj semmit! 4. Árverezd el Vaterán, mert 3 hónapnyi követés után minden tárgy és alany a tulajdonodhoz tartozik.



De nagyon szépen köszönöm, hogy feltetted a kérdést. Mert így megbizonyosodtam benne, hogy a GYIK moderátorai analfabéták.

2012. aug. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!