Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miert nem legalizaljak a...

Miert nem legalizaljak a fuvet itthon is?

Figyelt kérdés
Ha legalis lenne, akkor gondolom sok lenne a turista...es az ugye sok penz :D

2012. nov. 25. 18:38
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom, én legalizáltatnám.
2012. nov. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
38%
Azért mert a sok tompa agyú egész nap rajzfilmet bámulna meg süteményt zabálna, így csak cukrászra meg drogdílerre lenne szükség az országban, ja meg a te logikád alapján hotelekre.
2012. nov. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
67%

nem is beszélve a gazdasági előnyökről pl papírgyártási alapanyag a kender, textilipar kenderfonal, kenderolaj stb. aztán ugye adóztatni is lehetne mint a dohányt és az alkoholt + csökkenne a csempészet és feketepiac, buknának a dílerek és csempészek... esetlegesen csökkenne az alkoholizmus , a zöld pedig nem túladagolható, nem halálos, és nem okoz testi függőséget. jópár gyógyászati célra is lehet használni pl stressz ellen, étvágytalanság ellen, fájdalomcsillapítóként, álmatlanság ellen és még sorolhatnám.

amerikában már 4államban teljesen legál +jópár osztágban és államban dekriminalizálva van.

2012. nov. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Nem feltetlen, Hollandiaban se csak arrol szol az elet...
2012. nov. 25. 18:43
 5/39 anonim ***** válasza:
53%
Én inkább azt nem értem miért kellett egyáltalán betiltani.
2012. nov. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
62%
Mert begyepesedett volt TSZ elnokok hozzak a donteseket es szerintuk a zold halalos kimenetelu fuggoseget okoz.
2012. nov. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
67%
Mert a fűtől egyenes út vezet a heroinig, pont úgy, ahigy az eddig legalizált drogokról – alkohol, nikotin – is mindenki két nap alatt átszokik a heroinra. Röhej. Mondom ezt úgy, hogy én nem szívnám, még a sima cigit se.
2012. nov. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
0%
*osztág=ország , csak kicsit be vagyok...:))
2012. nov. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
57%

"nem is beszélve a gazdasági előnyökről pl papírgyártási alapanyag a kender, textilipar kenderfonal, kenderolaj stb."


Az a kender nem a szívnivaló!

2012. nov. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
36%
Alkohollal sem tudunk bánni, majd pont fűvel menne?
2012. nov. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!